Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 (57) - Widoczność

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~w3d
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko widać zaje**ście, elektryczne lusterka i szyby. Trochę od kamyków mi się szyba odpryski zrobiły, a była wcześniej już wymieniana. I pękła mi szyba od lusterka które kumpela oderwała i próbowełem wcisnąć. Wymienił mi szybę ale lekko porysowaną od wycieraczek (w nocy ją kupowałem 150zł i 150 wymiana z wymianą uszczelki).
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wysoki kadłub, do tego trzeba sie przyzwyczaić. Jeśli ktoś wcześniej nie jeździł samochodem o takich gabarytach, musi go zdecydowanie wyczuć. Reszta bez zarzutu. Duże lusterka, więc manewrowanie na parkingu nie powinno przysporzyć większych problemów. Minus w sedanach to brak wycieraczki tylnej szyby, ale cóż.
~kriss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
dobra do przodu i na boki cienkie slubki nie przeszkadzaja pola widzenia jedynie lusterka boczne sa nie zabardzo dobrze zamontowane jakos malo w nich widze i trzeba uwarzac na durzy martwy punkt
~cocojambo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wysoko osadzona deska rozdzielcza,przy moim wzroscie to mi nei przeszkadza,zreszta jest regulowony fotel,jednak jej wysokie osadzenie sprawia ze bardzo "czuc" predkosc.z cofaniem do tylu tez nie ma poroblemu,
~Michalw4
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Przednia szyba idealnie. Troszke przeszkadza prawy słupek. Z tyłu widoczność fatalna (sedan). Założyłem spoiler na tylną klape. Teraz jest bardzo dobrze. Dokładnie widać koniec bagażnika. W sumie jest ok.
~Wojt
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Przez wytłoczenie na masce troszke ciężko wyczuc długość przodu samochodu (wydaje się dłuższy niz w rzeczywistości). Do tyłu i na boki widocznośc wzorowa jak na auto tej klasy
~Fireblade
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu jest bdb, ale lusterka to mogły by być lepsze, w mieście nie raz zmieniając pas dobrze, że go nie zmieniłem, bo już bym nie miał tylne ćwiartki.
~lemzik@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność dobra zarówno do przodu jak i na boki,do tyłu trochę gorzej ale można dobrze wyczuć długość samochodu i nie potrzeba żadnych czujników cofania.
~wojt
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
regulowana wysokość fotela przydatna dla nizszych osob , widocznosc przez tylnia szybe taka sobie ale sedan o tych gabarytach chyba lepszej miec nie moze
~zaps
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
dobrta widocznosc slupki dosc cienkie przez co nie zaslaniaja widoku na zakretach co jest czesto spotykane w innych nowszych autach
Audi 80 B4 Sedan