Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 (161)

2,7
~tomek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jakby nie to że kupiłem igłe ponoć i po miesiacu okazało się że auto miało robioną całą prawą strone sprzedałem bez wachania , a ogladałem 8 modeli i wszystkie były bite:// Trafić na nie popaprany model graniczy z cudem a w Niemczech już ich prawie niema bo tam atkie auta złomują niestety.
2,6
~Bogdan
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest to moje ostatnie w zyciu audi w dieslu , tylu problemów z silnikiem i zawieszeniem niemiałem nawet w moim starym polonezie.,Jest to mój ostatni w zyciu diesel jaki kupiłem !!!! Jak ktoś ma stalowe nerwy i kase zeby co chwile kupować cześci to prosze bardzo..A niby audi takie super auta..Dobra ściema.
~Brodacz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi 80 jest naprawdę autem godym polecenia . Ma bardzo dużo zalet prz niewielu wadach , z których najgorszą jest ogromna popularnosć u złodziei ( o czym się przekonałem na własnej skórze :( )
~MARIUSZ
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
TANIE AUTO PERFEKCYJNIE WYKOŃCZONE NIEZAWODNE O PIEKNEJ LINI ZA TAK NISKO CENE ZAKUPU LEPSZEGO AUTA NIE ZNAJDZIE
2,5
~tomek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
10 lat temu było niezłe ale teraz to już ostry przeżytek:/// jezdziłem 4 lata i zrobiłem w nim mase rzeczy typu wtryski , turbina , zawieszenie , i elektryke , wszystko mnie wyniosło dużo kasy naprawde. Kupuje coś mniej awaryjnego i młodszego.
1,6
~adaj
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik tylko jest pozytywem a reszta to tragedia , auto wygląda jak stara lodówka , kompletne dno... Zawieszenie słabe zwłaszcza przeguby lubia się paść , troche mułowaty silnik i słaby ale mało pali. Ogólnie niepolecam , za stare i bez zadnego polotu..
~pIoTr R
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
malo przestrzeni na tylnej kanapie nad glowa dla osob pow 185cm wzrostu (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~cezar
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Zawieszenie to problem tego samochodu. Raz w roku do wymiany wszystkie tuleje metalowo-gumowe z przodu. Na szczęście nie jest to duży koszt. (Układ jezdny)
~brrr
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie OK, trafiłem na trochę mocno wyeksploatowany egzemplarz ale i tak jest OK
3,8
~roberto
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Był by 5 gdyby nie popmpa wtryskowa(a dokładniej mówiąć nastawnik który juz 2 razy padł jest nie wymienialny i trzeba go wymienic razem z pompą)) (Silnik)
Audi 80 B4 Sedan