Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 (161)

~Kubus.o
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jestem zadowolony bo dane mowia o v-max 173km/h a ja wykrecilem 185km/h (Silnik)
~Antoni Krzysztofiak
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jesli jestes zbyt wysoki, to bedziesz mial problemy na tylnych fotelach (Ergonomia)
~fredzik89
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
troche slabo grzeje w zime no ale tak to jest jak klimy sie nie mialo (Wentylacja i ogrzewanie)
3,8
~wojtek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
silnik jak na audika przystało cichy dynamiczny jak na ropniaka i przebieg 300tys km to ooczątek jego życia,Powiem tak to już 16 audi w domu i nie ma nic lepszego do codziennego uzytk!!!!AUDI i jeszcze raz AUDI!!!!!!!!! (Silnik)
3,1
~artur
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
głośny,jak jest zimny to tragedia,cochwile coś się psuje,pompa,wtryski,alternator,kopci bieze olej jak stary polonez, (Silnik)
~fishmanr1
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Moim zdaniem nie ma to jak Auto które ma swój charakter.Nie bójcie się silników diesla to nie są już te same siliniki.Są ciche dynamiczne.Komputer steruje dawką paliwa.Przy przyciśnięciu pedały do oporu wgniata mnie w siedzenie i wiele fajnych aut nie ma szans.W sumie to chyba mam 110KM.
~Patryk Piecko
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Byc morze mialem szczescie trafiajac na taki egzemplarz, ale moge tylko polecic 80-tke.
~Janka
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżdżę AUDI B4 od roku czasu i za każdym razem gdy do niego wsiadam czuję niesamowitą przyjemność. Auto jest bardzo przestrzenne i wygodne (przynajmniej dla mnie-drobnej kobietki). Musze przyznać, że zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia i ciągle zachwyca mnie jego "pupcia", a trzeba przyznać, że tył ma niesamowity... Lepiej mi się prowadzi niż Toyotę Avensis z 2000r.
2,5
~jurek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
najgorsze auto jakie mialem , bardzo słaby i mulowaty silnik , niema mowy o sportowej jezdzie czy wyprzedzaniu innych aut chyba ze malucha.jedyna zaleta jest spalanie ale cala reszta to DNO , wyglad auta to tragedia i wstyd , na wsi w kazdej stodole stoi wlasnie takie audi tdi i to się przenosi na to ze tym autem poruszają sie dresiki na wsi a szkoda , teraz juz wiem skad nazwa AUDI czyli AUTO UTWORZONE DLA IDIOTÓW
~jarek .p
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
przy 157.000 padły amortyzatory auto prosto z niemiec (Układ jezdny)
Audi 80 B4 Sedan