Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 (161)

~DSVTone
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
silnik sobie chwale, dobra kultura pracy plus niezawodność pozwalają na szeroki uśmiech na twarzy. (Silnik)
2,4
~dresowiec
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
tylko spalanie jest na plus a reszta to już tak ooo , niby fajne ale wiek robi swoje niestety , jest to jedno z aut z tamtych lat które się szybko starzeje i tak wygląda , już nie raz mnie pytano który to rok 92 czy 93 , więc kazdy wie ze to stary złomek pozatym wygląd ,...niema wyglądu właściwie jest nijakie i takie pospolite , a co do diesla to ok mało pali ale jak coś padnie w silniku to szok , regeneracja turbiny 700 zł a nowa 1600 zł...
~tomek 83
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
silnik kapitalny przy tym przebiegu bez dolewek oleju miedzy wymianami w miare dynamiczny jaj na takie auto (Silnik)
3,4
~michał
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dobry samochód, ale strasznie przereklamowany!!! Nie jest wart tej ceny ! Nie wygodny i głosny, ale ma swój styl
~rally@2com.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto jest bardzo ładne niezawodne i tanie w eksploatacji tylko przy kupnie jest dużo
4,1
~ceemte
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na starego diesla dosc elastyczny, zadowala sie niskiej jakosci paliwem, a przy tym ekonomiczny. (Silnik)
2,5
~krawat
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Młockarnia i już. Co z tego, że w miarę ekonomiczny, skoro komfort akustyczny na poziomie traktora Władimirec. (Silnik)
~Rio
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Naprawde swietny samochod. Szybki, ladny, malo pali no i AUDI :)
~wlumonika@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
w 2,5 roku 75 000 km. oprócz maglownicy wszystko dobrze. do tej pory jeżdże na oleju mineralnym 15W/40 klasa API SJ/..... myślę nad zmianą na minerał, lub półsyntetyk 10W/40 w tej samej klasie lub podobnej. przoszę o opinię. może ktoś wie jaki olej zaleca prducent do tego silnika, lub stronę z tymi danymi?
~Gunia256
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Zastanawiałem się co wybrać 80 B4 1,9 Tdi czy A4 1,6 i teraz wiem, że nie popełniłem blędu!!! Auto praktycznie bezawaryjne o znakomitych właściwościach jezdnych a do tego nieskie spalanie. Tego potrzebowałem i to wszystko ma właśnie znakomita osiemdziesiątka w ostatniej wersji. Kolega kupił A4 i narzeka na stuki w zawieszniu a u mnie nic błoga cisza. Ludzie jeśli szukacie auta w miarę taniego, oszczędnego a do tego wygodnego to b4 z silnikiem... (Stosunek jakość/cena)
Audi 80 B4 Sedan