Lista ocen Audi A2 (59) - Ergonomia

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Ł.
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
O ile podchodząc do tego auta miałem mieszane uczucia (myśląc o tym czy ja tam się zmieszczę) o tyle kiedy wsiadłem do niego byłem całkowicie zaskoczony przestronnością. Podłoga z przodu jest lekko podniesiona przez co pozycja jest bardzo wygodna, nogi mam wyprostowane. Uczycie jakbym jechał lekko sportowym autem, a jednak wysoko nad jezdnią z dobrą widocznością. Jeżdżę dziesiątki tysięcy kilometrów przeróżnymi autami i w tym choć to auto niby...
~Adam B.
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Mam 178 cm wzrostu. Na poczatku wsadajac i wysiadajac do A2 uderzalem sie w glowe o slupek. Fajne uchwyty na napoje. Niestety... wysuniety uchwyt na napoj od strony kierowcy bardzo utrudnia wlaczanie kierunkowskazow! Drugi popsul sie szybko. Bardzo delikatne wykonanie. Na 'szufladach' do napoji powinna byc informacja: Zakaz uzywania przez dzieci :-) Otwieranie przednich szyb "nie pod reka" za daleko od sopczywajacej reki...
~Szymon (ogoniasty)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Miodzio! - są dwa schowki na środku pod radiem, schowki w drzwiach , schowek dla pasażera i półeczka na desce nad schowkiem pasażera ewentualnie tylną środkową popielniczke można wykorzystać jako mini schowek na drobiazgi - także staczy akurat! Jeśli chodzi o kształt deski rozdzielczej to przypomina to troche krzyżówke vw polo z lat 1996-98 (nieco kanciato) z nieco innym licznikiem, ale tak musi być bo w przeciwnym wypadku by było mniej miejsca!
~Mariusz
Hatchback 5d 1.4 TDI 90KM 66kW
Krótko i na temat, czyli AUDI. Wszystko wzorowo przemyślane. Praktycznie ciężko znaleźć we wnętrzu coś co by nam przeszkadzało. Ja nie znalazłem. Oczywiście auto nie jest suvem, vanem, czy kombi. A2 to małe autko miejskie, ale osoby o wzroście 190cm mają wystarczająco miejsca i stosunkowo obszerne wnętrze do dyspozycji. Dodatkowo regulacja kolumny kierownicy w dwóch płaszczyznach i elektryczne sterowanie odcinka lędźwiowego.
~Romek druga opinia
Hatchback 5d 1.6 FSI 110KM 81kW
brak łokietnika myślałem i dorobiłem podłokietnik rewelacja zwłaszcza w długich trasach dorobiłem uchwyt do gasnicy jest super zastanawiam się nad systemem gaśniczym w tych samochodach w razie pozaru maski nikt nie podniesie ---BRAK MOZLIWOŚCI WŁOZENIA DYSZY GAŚNICY DO KOMORY SILNIKA
~albertini
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Mam 180 cm wzrostu i NIE MAM problemow z miejscem z przodu jak i z tylu samochodu - po prostu rewelacja !!!! Ktos kiedys powiedzial ze ten samochod jest \"WIEKSZY wewnatrz jak NA ZEWNATRZ\". Podczas remontu domu przewozilem w nim elementy o dlugosci do 3 metrow !!!
~Rarytas
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu - z wad to tylko sterowanie temperaturą i wentylatorem mogło by być jakimiś pokrętłami sterowane- trza się nawciskać przycisków. Jakość farby na przyciskach po 2003 roku się pogorszyła . A tak to bez zarzutu.
~K:);)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu - jak to w Audi ;) Każdy przycisk ma swoją konkretną funkcję więc nie ma problemu aby przywyknąć po krótkim czasie gdzie co jest i do czego służy Tak dla młodego jak i starszego kierowcy - 5 z plusem
~KR:)
Dziennik kosztów dla Audi A2
5,9
7,6
7,9
~Marins
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
wszystko jak w szwajcarskim zegarku plastik lux nie wiem w czym problem jak chcecie rysować to sobie kupcie rysik i tablice... więcej luzu mniej nerwów.... zmieniarka CD mnie wkurza tylko coś przerywa musze coś wymyślić...