Lista ocen Audi A3 8P Sportback (47) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stratus84
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
To co do tej pory przy nim robiłem: Rozrząd z robotą około 750zł Dwumas, docisk sprzęgła około 1500zł 4 świece żarowe około 200zł Czujnik od klimy 100zł Amortyzatory tył około 400zł - tak wita Polska E36 przy wyjeździe z Niemiec... Olej Motul SPECIFIC 504.00 507.00 5W30 5L z filtrem około180zł Oby nie było więcej :)
~JohnyDav
Sportback 2.0 TDI CR 170KM 125kW
Łamiące się uchwyty, haczyki osłon p/słonecznych. Odklejające się uszczelki w drzwiach kierowcy na dole od wsiadania, słaba regulacja w ratkach wentylacyjnych podatna na uszkodzenia od zwykłego włożenia uchwytu na telefon.
~Sebastian
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Trzy lata od zakupu nie musiałem praktycznie nic wymieniać poza rozrządem zrobionym na start i klockami. W ubiegłym roku musiałem wymienić rozrusznik i świece, ale koszt nie zrujnował portfela. Groszowa sprawa.
~WŻ
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Jak na rocznik to wiadomo, małe otarcia i punktowe odpryski lakieru - jak w każdym innym aucie. Należy zwrócić uwagę na listwę oświetleniową tablicy rejestracyjnej lubią się topić plastiki i po pewnym czasie nie działa podświetlenie.
~Mikołaj 26l.
Sportback 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Po mniej więcej 2 latach popsuł się zamek schowka w podłokietniku. Wygląda to na zerwanie plastikowej wypustki podtrzymującej sprężynkę odpowiadającej za odbijanie tego zamka. Detal, niby i tak zamykanie działa ale to już nie to :P
~Tomek
Sportback 1.6 102KM 75kW
Na początku pojawiły się jakieś dziwne odgłosy na biegu jałowym. Panowie w serwisie nie wiedzieli co to jest, ale po 200 km to minęło. Jak później stwierdzili \"musiało się ułożyć\". Poza tym nic więcej się nie działo.
~D71
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jakość wykonania plastikowych elementów pozostawia wiele do życzenia, łatwo jest coś popsuć, połamać czy ułamać. Do tego elektryka to wielka wada tego samochodu.
~Piotr
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Przez 3 lata wymieniłem tylko dwie żarówki w przednich reflektorach (łatwy dostęp, samodzielna wymiana), gdyż jedna się spaliła. I poza tym nic, kompletnie nic.
~Marcin
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Zaznaczam dobrze ponieważ jeszcze nie miałem awarii ale samochód mam stosunkowo krótko więc mogę zmienić opinię. (mam nadzieję, że na wyższą ;) )
Dziennik kosztów dla Audi A3 8P Sportback
6,6
7,6
7,7
~f3r53k
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Miałem przytkany DPF, lecz poradziłem sobie sam więc tragedii nie ma, nie wiem jakie koszta bym poniósł w warsztacie. Poza tym wszystko OK!
Audi A3 8P Sportback