Lista ocen Audi A3 8V (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jan2000
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Cena katalogowa moim zdaniem nieadekwatna do wartości ale dzięki promocji konkurencyjna. W tej cenie dostaniemy inny dobrze wyposażony kompakt z mocniejszym silnikiem albo coś z klasy średniej ale podstawowym wyposażeniem i słabym motorem. Oczywiście za dodatki trzeba słono placić ktore w innych samochodach sa standardem. Z drugiej strony mogę skonfigurować auto "pod siebie".
~gamic1
Limousine Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Wykonanie, spasowanie elementów, wygląd - wiem za co zapłaciłem. I między bajki wkładam opinie Audi to to samo co VW... a VW to to samo co Śkoda... Nikt kto kiedykolwiek miał możliość jazdy Audi nie potwierdzi tych bredni ... Tak tylko leczą ludzie swoje kompleksy. No bo jeśli za Peugeota 308 kombi w dobrym wypasie i Hdiku trzeba dać 110 tys... to o czym mówimy.
~Rafał
S3 Limousine Facelifting 2.0 TFSI 300KM 221kW
Cena katalogowa mojego egzemplarza to blisko 300 tys zł. Za te pieniądze jest w czym w czym wybierać. Niewątpliwie jakość wykonania wypada bardzo dobrze w moich oczach. Auto klasy premium i to czuć po jakości materiałów i spasowaniu. Jest tez sporo dodatków. Z drugiej strony mamy 300 koni i naprawdę żwawe auto. Nie jest tanio, ale to już wybór indywidualny.
~Adam
Sportback 5d Facelifting 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Auto nie jest najtańsze, ale oferuje wyposażenie premiom w stosunkowo niewielkim samochodzie. Naturalnie, jak to w Audi - wszystko w opcji. Z rzeczy dobranych to pakiet technologiczny, comfort, bezkluczykowy dostęp, ogrzewanie foteli, elektryczna regulacja podparcia lędźwi, pakiet S-linę zewnętrzny i wewnętrzny i lepsze audio.
~Grzegorz
Sportback 5d 1.4 TFSI 125KM 92kW
Duża strata wartości przy kupnie nowego auta, niby nic nowego ale przy odsprzedaży łatwiej znaleźć kupca na audi A4, ceny nowych A3 i A4 są do siebie bardzo zbliżone, trudno to zrozumieć bo jakby nie patrzeć A4 to jednak samochód z wyższej półki.
~P_w
Limousine 1.4 TFSI 125KM 92kW
W Polsce zawsze ktoś chce coś taniej. Jednak trzeba znać miejsce w szeregu jak mówią. Audi tak się pozycjonuje i takich a nie innych sum żąda. Teraz jak w końcu mogłem sobie na nie pozwolić zrozumiałem dlaczego...
~użytkownik
Limousine 1.4 TFSI CoD 140KM 103kW
Auto ładnie wykończone .Jednak nie jest warte aż takiej kasy po doposażeniu. Łatwo można podwoić cenę zamawiając dodatki wyposażenia. To jest jakiś absurd na tle konkurencji.
~Marek
S3 Sportback 2.0 TFSI 300KM 221kW
Tanio nie jest, ale też bez przesady, zważając na to co samochód sobą prezentuje. Wszystko jest dobrze dopracowane, spasowane i komfortowe.
~Amin ydeib
Limousine Facelifting 1.5 TFSI 150KM 110kW
Podobnie skonfigurowana plastikowa astra to ok 25tys różnicy, a w Audi dostajesz lepsze materiały i mniejszą utratę wartości.
Dziennik kosztów dla Audi A3 8V
6,2
8,6
~Jędrzej
Limousine Facelifting 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Mogło by być lepiej. Mając wcześniej starsze o 8 lat audi (a4 b8) byłem bardziej zadowolony.