Lista ocen Audi A3 8V (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Sportback 5d 1.4 TFSI 125KM 92kW
bardzo przydatne czujniki parkowanie, wystarczą z tyłu. bez konieczności wizualizacji na ekranie a także zbędna jest kamerka cofanie, może i bajer ale zbędny wydatek. widoczności do przodu i na boki wystarczająca, lusterka spełniają swoje zadania na poziomie dobrym.
~Mariano
Limousine Facelifting 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Przednia szyba trochę krótka i nie można zbyt blisko podjeżdżać do świateł bo trzeba się potem wyginać żeby zauważyć zmianę na zielone. Z tyłu OK, są czujniki jest kamera. W moim egzemplarzu odczuwalny jest brak sygnalizacji martwej strefy w lusterkach.
~SLK87
Sportback 5d Facelifting 1.5 TFSI 150KM 110kW
187 cm wzrostu - mam fotel prawie na maksa odsunięty do tyłu i obniżony - patrząc w lewo widzę szeroki, boczny słupek. Stając na skrzyżowaniu nie widzę górnego sygnalizatora (muszę się wychylać do przodu). Wygodna pozycja kosztem widoczności...
~michał
Sportback 5d 2.0 TDI clean diesel 150KM 110kW
zainwestowałem w wyposażenie i sportowe siedzenia - podnosi samopoczucie z gadzetów polecam adaptacyjne ksenony, navi MMI plus i aktywny tempomat bardzo dobre audio - Audi Sound System nie polecam zakupu golasa - jakoś smutno wygląda:)
~Rafał
S3 Limousine Facelifting 2.0 TFSI 300KM 221kW
Widoczność jest zadowalająca. Lusterka boczne nie są zbyt duże. Kamera cofania dla mnie wprawnych może sie przydać. Słupki przednie dość szerokie, ale zawsze można wziąć czujniki martwego pola.
~gamic1
Limousine Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Przednia szyba malutka , na światłach aż szyja boli od zagądania na światła - gdyby fotel poszedł 3 cm niżej było by lepiej, bo lusterko wsteczne już prawie w połowie szyby mam, a mam 183cm
~Szymon
S3 Limousine 2.0 TFSI 300KM 221kW
Generalnie bez zastrzeżeń , przesiadając się z samochodu które jest dłuższe niż mercedes viano w wersji long do czegoś co jest długości vw golfa - nie można mieć zastrzeżeń, jak dla mnie zaparkuje wszędzie.
~Jan
Sportback 5d Facelifting 1.4 TFSI COD Ultra 150KM 110kW
Mam wrażenie że przez nachylenie przedniej szyby widoczność w górę jest ograniczona, przy stani blisko sygnalizacji świetlnej trzeba się wychylać żeby coś zobaczyć
~Amin ydeib
Limousine Facelifting 1.5 TFSI 150KM 110kW
Na boki i do przodu bardzo dobrze, gorzej z widocznością do tyłu przez wysoko poprowadzoną linię bagażnika i tutaj przydaje się kamera cofania
Dziennik kosztów dla Audi A3 8V
6,2
8,6
~kolaborant1
Sportback 5d Facelifting 1.5 TFSI 150KM 110kW
jak dla mnie całkiem dobra, słupki przednie nie ograniczają widoczności, do tyłu też całkiem nie źle choć mogłaby być kamera cofania zamiast czujników