Lista ocen Audi A4 B5 Avant (237) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~apo@astercity.net
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Porównując do poprzednich aut (opel, ford) - spodziewałem się cen sporo wyższych. Ostatnio wymieniałem żarówki w xenonach i pozytywnie zaskoczony zapłaciłem sporo mniej w autoryzowanym serwisie Audi niż za tą samą usługę w Oplu Omega.
~Paweł Hohol
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Zużycie paliwa- bajka, najmniej udał mis ie spalić 4,8 litra, najwięcej (autostrada, załadowana przyczepa, pięć osób) 10 l. Ceny części- nawet nawet, komplet tarcze plus klocki 450 zł, sprzęgło wiskozowe (padło) 900 zł z wymianą.
~skary
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Myślałem że będzie ciut lepiej ale zważywszy na osiągi to nie ma co się dziwić. W trasie przy użyciu tempomatu przy prędkości 100km/h spalanie wychodzi w granicach 7-8litrów ale w mieście drastycznie rośnie nawet do 14litrów
~by.Pape
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zużycie paliwa jak na tak duży i cieżki samochod jest zaskakująco niskie. przy spokojnej jeździe na trasie 4,5l/100km. w mieście potrafi wciągnąć góra 6,5l/100km. Najwiekszą zmorą dla portwela jest... ...PRZEDNIE ZAWIESZENIE!!!
~Paweł
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Mało pali naprawy przez ostatni rok pochłonęły mnie ok 20 zł nie licząc wymiany oleju etc wymiana olej 5w/40 Valvoline 114 zł komplet filtrów 55 zł powietrza oleju kabinowy wszystko łatwo można wymienić samemu
~kierowniczka
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Jeździ się przyjemnie, przyspiesza bardzo fajnie, wiec z wyprzedzaniem czy ełączeniem się do ruchu nie ma problemu, ale spalanie jak na dzisiejsze standardy troche za wysokie. ale... w koncu auto ma 16 lat...
~arek123
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
samochód jest skarbonką,w moim przypadku pewnie ze względu na wiek auta oraz jego przebieg,uważam że 90% aut tym roczniku ma taki przebieg ale nie wiedzą bo mają kręcony,samochód co miesiąc ma jakąś usterkę
~ace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeżeli chodzi o spalanie to rewelacja. Jak ktoś potrafi rozważnie operować prawą stopą to przy normalnej jeździe można zejść do średniego spalania na trasie rzędu 4,8 l ( wrocław-rzeszów-wrocław).
~Robert
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
w mieście 10, ale w trasie bez deptania nawet 6,5 do 7. Tylko ten silnik... niestety droga pompa paliwa i takie tam:), ale jego praca, osiągi, komfort i prowadzenie wszystko rekompensuje.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant
10,3
12,9
~blu99
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Ceny części niestety nie należą do najniższych, koszty wymiany kompletnego rozrządu czy zawieszenia są znaczne z drugiej jednak strony nie robi się tego co roku. Sam koszt paliwa na rozsądnym poziomie.
Audi A4 B5 Avant