Oceny Audi A4 B5 Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW 1996-2001

Najnowsze oceny Audi A4 B5 Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW 1996-2001

3,7
~OrionMeister
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Auto dynamiczne, mimo długich rozmiarów nie prowadzi się źle, chociaż zawieszenie nie wydaje się być odpowiednio dostrojone. Miejsce w środku nie powala, po ustawieniu komfortowo siedzenia kierowcy, pasażer siedzący za nim musi być dzieckiem, osobą bez nóg bądź psem siedzącym na kanapie. Turbo daje uśmiech na buzi, ale usterki potrafią być uciążliwe i kosztowne. Płyn z chłodnicy potrafił spłynąć do 0 w ciągu jednej nocy w garażu. Powód?...
~zwykły urzytkownik
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
długo szukałem następcy po starej 80 i można powiedzieć że a4 zastępuje (na razie) ją godnie... silnik pracuje cicho jest elastyczny moc cieszy spalanie od 7l-8l przy spokojniej jeździe a ja się daje ogień to ponad 10 spokojnie ale cóż 150 koni nie bierze się z powietrza coś za coś.. zawieszenie komfortowe jeszcze nie zmieniałem.. wykończenie wnętrza super, blacha super, eksploatacja w porównaniu z audi 80 x10 (rozrząd i inne paski w 80 150zł...
~lukasz
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Auto jest bardzo fajne. Jak trzeba przycisnąć to potrafi się nieźle zebrać tak że nie raz widziałem zdziwienie na twarzy młodych chłopaków startujących na światłach :) Fotele są bardzo wygodne. Wykończenie pierwsza klasa styl Audi. Nie zamieniłbym na żadną inną markę póki co. Jedyne co mi się nie podoba to lekkie uszkodzenia lakiernicze. Nadwozie jest ocynkowane i nie ma problemu z rdzą. Wygląd auta jest doskonały ja mam wersję po II lifcie i...
~Piotr P
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Posiadam Audi A4 B5 1.8T 150km od 4 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Silniczek pracuje wyśmienicie, dynamiczny a przy okazji niskie spalanie. Autko moje posiada również instalacje LPG firmy Prins. Polecam.
~Piotrek
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
W naprawie nie jest aż tak drogi, przy jeździe około 10k KM rocznie raz w roku naprawa za około 500 zł więc jest ok. Samochód bardzo dobrze się prowadzi, elektryka nie szwankuje. Jak dla mnie ciężko byłoby znaleźć lepsze auto.
~mazbiny
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Auto warte swej ceny. Uważam, że dużo lepiej jeździ się A4 z mocnym silnikiem benzynowym, takim właśnie jak 1.8T, 2.4 czy 2.8. Takich właśnie szukałem i szerokim łukiem omijałem przereklamowane moim zdaniem jednostki TDI.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
10,4
10,4
~Weiter
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Ogólnie jestem zadowolny z automatu, z wygody jazdy na równych drogach (samochód poprostu płynie :-) W miarę prosta budowa silnika sprawia, że większość serwisowych napraw robię sam (poza zawieszeniem ponieważ nie mam podnośnika). Silnik nadaje się do tuning, można z niego spokojnie wyciągną 300KM przy umiarkowanych kosztach. Ogólnie polecam dla osób, dla których koszty paliwa nie będą udręką
~krushyna@onet.eu
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Relatywnie niedrogi samochód z bardzo dynamicznym silnikiem i automatyczną klimą. Mimo że nadwozie Avant (kombi) to trochę mało pakowny - duże nadkola i zwężające się \"burty\" zabierają sporo przestrzeni.
~Wojtas.lodz
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Ogólnie polecam ten samochód każdemu kto potrzebuje mieć spokój z naprawami, potrzebuje duży kufer, wygodną limuzynę o w miarę przystępnej cenie. Przy zakupie trzeba tylko zwrócić uwagę na stan blachy. Gdyż auto z ocynkowaną blachą nie powinno rdzewieć. Ale jak ktoś naruszy powłokę to już koniec.
~Rufek
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Ogólnie super auto nie do zdarcia idealne dla rodzinki z dzieckiem. wszystko da się upakować i jaka frajda z jazdy
Audi A4 B5 Avant