Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW 1996-2001 (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~iceman
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Jeżdżę na 17 calowych kołach z oponami o szerokości 225 i sporym odsadzeniem więc ciężko jest zerwać przyczepność. Dodatkowo obniżone o 50mm zawieszenie sprawiają że jazda jest przyjemna. Minusem może być maglownica - często ma luzy. Jak to sprawdzić? Jedziemy najlepiej na rondo albo chociaż zakręt pod kątem 90stopni i skręcamy kierownice tyle ile trzeba, potem odbijamy troszeczkę w drugą (tak jakbyśmy chcieli ominąć coś co jest po wewnętrznej...
~mazbiny
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Zachowanie się auta na zakrętach zasługuje na uznanie. Niestety wraz z dobrymi właściwościami jezdnymi nie idzie w parze trwałość przedniego zawieszenia. Nie jest to wina samego auta, bowiem nasze drogi to w większości same dziury, ale jednak są producenci, których auta leiej znoszą trudy naszych dróg. Do tej pory musiałem wymienić dwa wahacze i oczywiście na tym się nie skończyło. Powziąłem decyzję, że kupię cały komplet i wymienię od razu...
~Wojtas.lodz
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Bez zarzutu. Sztywny w zakrętach a zarazem na tyle miękki aby komfort jazdy nie ucierpiał. Przy gęstych poprzecznych nierównościach przy małej prędkości potrafi troszkę dudnić. Hamulce mogły by być troszkę skuteczniejsze. Ale ABS przychodzi z pomocą.
~krushyna@onet.eu
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Zawieszenie 1BE to w nomenklaturze Audi wersja obniżona o 30 mm. Bardzo fajne rozwiązanie na dobrej drodze, na polnych ścieżkach pozostaje jedynka i 5 km/h. Bardzo łatwo przytrzeć spodem.
~skary
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Mam obniżone zawieszenie więc w zakrętach trzyma się idealnie nawet przy zbyt dużej prędkości. Niemniej dziury w naszych drogach są zastraszające i zmuszają do spokojnej jazdy.
~Rufek
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
prowadzi się nie źle. Przydało by się quattro. Na mokrym i śniegu trochę ciężko opanować przednią oś
~lukasz
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Dość szybko się zużywa, dlatego moja czwóreczka już się nie trzyma jezdni tak jak powinna.
~zwykły urzytkownik
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
prowadzi się pewnie, przyjemnie, komfortowo hamulce żyleta
~Bula
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
nic dodać nic ująć, napęd Quattro polecam wszystkim
~Adam
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
TC - pilnuje abyśmy nie zrobi dużej głupoty na drodze
Audi A4 B5 Avant