Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2001 (61) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
W wersji avant już jesienną porą nie jest za wesoło ponieważ tylna szyba wciąż jest zaparowana, boczne również. Z przodu robi się ciepło dopiero po paru (10) minutach gdy jest mróz. Każdego dnia trzeba zeskrobywać lód z przedniej szyby no chyba że ma się dużo czasu. Nie mam klimatyzacji, szkoda. Bardzo szybko nagrzewają się fotele, tylna szyba też szybko robi się ciepła ale pozbywamy się śniegu z zewnątrz ale wilgoci w srodku nie. Wiosną i...
~Baltazaros
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Climatronic robi swoje...mrugający wyświetlacz LCD nie koniecznie musi mrugać tylko od wilgoci... często zdarza się tak że jeśli coś jest nie tak z układem klimatyzacji to własnie LCD przygasają na jakąś chwilę... dlatego warto sprawdzić czy wszystko jest w pełni sprawne.. Osobiście nie miałem problemu z przygasającym LCD... Klimatyzacja chłodzi bardzo dobrze, jestem po wymianie nagrzewnicy, w samochodzie nagrzewa się bardzo szybko...
~JEZIERINHO
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
w lecie climatronic chlodzi po kilku sekundach wiec czujemy sie ja w 5 gwiazdkowym hotelu . zima troszke gorzej ale to logiczne ogrzewanie daje kopa tak po 2-3 min. dmuchawa daje czadu wiec szybki odparowuja blyskawicznie choc na dole szyb mogloby byc lepiej ale ogolnie jestem bardzo zadowolony wszystko dziala idealnie w koncu to AUDI co nie !!! 5 -
~jsz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Grzeje się dłużej ale ponoć tak mają wszystkie diesele. Jak już złapie temp to nie ma problemów żeby utrzymać ustawioną temperaturę. Nadmuch przedniej szyby załącza się i wyłącza dużo szybciej niż w B6. Odmrażanie tylnej szyby też trwa krócej. Wzorowa klimatyzacja.
~rafał80
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Diesel długo się grzeje w zimę, ale jest to pierwszy samochód którym jeździłem i nie marzną mi nogi :) W golfie III była z tym tragedia. Kolejny minus to to że nie można włączyć klimy poniżej 2 stopni. Te typy tak miały jak jest klimatronik.Ale można do tego przywyknąć
~angol
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
klimatronik spisuje się najlepiej z włączoną opcją auto bo wtedy najszybciej osiąga żądaną temp, radzę wymieniać filtr przeciwpyłkowy bo przy wyłączonej klimie czasem parują szyby, wydajność klimy jest tak dobra że wiatrak mam ustawiony na 1 lub 2 bieg (10 biegów max)
~wujek dobra rada
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Padl mi taki maly sterowniczek od klapy cieple-zimne powietrze w nagrzewnicy, ale po malej walce dalo sie go zastapic podobnym od golfa IV.wyswietlacze od klimy "lubia" gasnac od wilgoci ale po przelutowaniu daja rade.
~Jack
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Klimatronic spisuje się dobrze, szyby odparowują szybko. W mojej wersji jest też szyberdach którego każdemu polecam, można wietrzyć auto bez większego ryzyka iż ktoś dostanie się do środka.
~ŁUKASZ
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
PROBLEMY WYSTĘPUJĄ ZIMĄ, DŁUGO CZEKAM NA ROZGRZANIE WNĘTRZA/SILNIA, GDZIE CIEPŁO CZUJE SIĘ PO PRZEJECHANIU OK. 20 KM, GDZIE W MAŹDZIE Z SILNIKIEM DIESLA PRZY NIECAŁYCH 10 KM ŚRODEK AUTA BYŁ DOBRZE NAGRZANY
~Pioter
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogrzewanie i klimatyzacja jest tu nadzorowana elektronicznie. Wyświetlacze klimatronika są duże i czytelne. Podobno elektronika w tym pojeździe jest pięta achillesową ale nie zawsze się to objawia.
Audi A4 B5 Avant