Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2001 (36)

~cincinati
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli ktoś chce kupić nieduże auto z pojemnym bagażnikiem, z czystym sumieniem polecam a4 avanta, wizualnie dobrze się prezentuje, jest skrętny, na parkingu nie ma żadnego problemu z cofaniem/parkowaniem, a wadomo to kombi, także można rzeczy naładować aż po sam dach, powszechność tego auta sprawia, że części są dostępne \"od ręki\" i nie należą do najdroższych, koszt utrzymania auta też nie jest wysoki, P O L E C A M !!!
3,2
~Janek PRUDNIK
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
jak narazie odpukać pali na strzała nawet przy temperaturze -28c to jeden z nielicznych plusów mojego auta (Silnik)
~rafizg
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
troche mniejsze skoki na lewarku powinny byc ale kwestia przyzwyczajenia (Skrzynia biegów)
~Luki
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Karoseria nie przestarzała ogólnie bardzo ładnie się prowadzi i jest wygodne
4,1
~ArturGrodziskWlkpPGO84XXXX
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Gdyby nie przednie zawieszenie dałbym max, ale naprawiałem 4 razy w okolicach 2tyś za 1 wymiane. Audi za silnik dla mnie MAX ocena niezawodny bardzo niskie spalanie mało awaryjny.
~maniekxx
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
jeśli chodzi o silnik nie manm zastrzeżeń przez 80tyś km nie miałem większych problemów. Oczywiście wszystkie płyny i inne elementy eksploatacyjne wymienione na czas (Silnik)
3,6
~Dzikus
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto oceniam dobrze jakość wykonania na przyzwoitym poziomie, nigdy mnie nie zawiódł chodź po trasie wychodzily różne rzeczy typu pompa wrtyskowa lekkie wycieki spod głowica ale usterki za późno zdiagnozowane noi stan licznika na pewno nie autentyczny autko miało już przecież 17 lat także swoje najechało km, po zatym było tuningowane. A4 mimo że kombi miejsca mało spalanie w normie ok. 900km na pełnym baku 130,160km/h
~saciq
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
prowadzi się świetnie, trzyma się drogi na zakrętach. Ładnie wybiera nierówności drogi nawet jazda po progach zwalniających nie powoduje mdłości;p (Układ jezdny)
~Leszek M
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto mogę smiało plecić osobą które liczą sie z pieniędzmi wydawanymi na paliwo, oszczędne, bezawaryjne auto, coś kiedyś trzeba wymineić ale naprwdę dużo trzeba się najeżdzić, użytkuje 5 lat i Audi dowoźi mnie gdzie, nie było sytłacji w której mnie zawiodło, Ja polecam zadbane egzemplarze którę są użytkowane normalnie i serwisowane do końca,
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
~Użytkownik A4 b5
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo fajne praktyczne auto które mało pali nie gnije, bezproblemowo połyka kilometry, 7 lat w moich rękach śmiało mogę stwierdzić że jest to auto solidne na lata jak nie na całe dekady, wartę i godne uwagi.
Audi A4 B5 Avant