Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Avant

Skyline27, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Staje dęba dosłownie w miejscu silnik też jest super
Świetne auto polecam
Silnik Jest bardzo elastyczny pomimo dwóch mostów bardzo dobrze radzi sobie z Tą budą od najmniejszych obrotów już startuje super;)
jak zimno czasem 2 ciężej wchodzi ale jak jest do -5 jest spoko:) pasowało by olej wymienić i porządny jakiś zalać
to jest wersja quattro Prowadzi się Świetne bez żadnych zarzutów z czasem trzeba wymienić to i owo ale jeśli wachacze sa w porządku końcówki i amorki żaden zakręt z dużą prędkością nie stawia oporów a nierówności też dobrze tłumi nic dodać nic ująć.
Widać całkiem dobrze ale zawsze mogło by być lepiej ale jest spoko.
Klimatronik działa super nawet w zimę zamarżniete szyby szybko odchodzą a w samochodzie jest ciepło ja mam dodatkowo podgrzewane siedzenia super sprawa trzeba tylko pamiętać o filtrze przeciwpyłkowym i do tego dobić czasem klimę:)
z Przodu elegancko można się rozsiąść jak tylko chcesz z tyłu podobno mało miejsca troszkę ale ja tam z tyłu nie jeżdzę więc nie narzekam jeden taki mały szkopuł ustawienie siedzenia ciężko jest jest ustawić tak jak by się chciało po za tym super
do 100 km/h jest spoko nic nie słychać przy 130 szum w uszczelkach i charakterystyczny dzwięk silnika ale to w końcu 1.9tdi ale ogolnei spoko:)
Miasto- ostra jazda do 8,5 normalnie 7,5 Trasa- Ostro jazda 7.5 normalnie 6 Średnio- 6,5 do 7 zależy jak kto jeżdzi wymiany zawieszneie ale nei jest az tak drogie po za tym wsiadać i jezdzic wymieniąć fiiltry i olej na czas po za tym nic:)
moje auto jest wyjątkowe nie ma dużo takich z tego rocznika może dość drogie ale warte swoich pieniędzy ekonomiczne fajnie się jeżdzi praktyczne bo kombi a do tego błota czy śniegi nie sprawiają kłopotów Super.
Stwierdzam że auto jest niezawodne pomimo zawieszenia co trzeb z czasem zmienić ale to jak iw każdym samochodzie chyba że ktoś założy 18 koła to może i częściej będzie musiał je zmieniać ja mam 16 i jest ok
wymiana chłodnicy więcej nic puki co.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI quattro 110KM 81kW [l/100km]

6,2