Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Avant

Adammm, 12 lat temu
Silnik 2.5 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2000
Audi A4 B5 Avant 2.5 TDI 150KM 110kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Moc silnika na dobrym poziomie.
Ogolnie jestem nie zadowolony z auta. Po prostu nie widze nigdzie tej jakosci o ktorej wszyscy tyle mowi przy audi. Nie jest to najgorsze auto ale powiedzial bym, ze calkiem przecietne. Osobiscie wolal bym kupic passata lub skode octavie i to z silnikiem 1.9. Ewentualnie mondeo. Wszystkie te auta sa duzo tansze i jesli chodzi o jakosc jest na podobnym poziomie. Na pewno nie na gorszym. Miałem okazje tez jezdzic A6 z tego roku, i z tym samym silnikiem i dokladnie tym samym brzydkim niebieskim wnetrzem co u mnie. Jesli chodzi o jakosc wykonania wnetrza i kulture silnika absolutnie nie mozna tego porownywac do bmw e39 czy mercedesa okularnika!!!
Jesli chodzi o kulture pracy to jest bardzo kiepsko. Silnik jest głośńy i nie mozna go porownywac z o niebo lepszym silnikiem diesla w Bmw czy Mercedesie. Elastyczność bardzo dobra. Zbiera sie dobrze na każdym biegiu.
Biegi wchodza poprawnie. Skrzynia chodzi bardzo dobrze. Dodatkowy plus za 6 bieg.
Całkiem dobrze. Auto prowadzi sie przyjemnie.
OK.
Wszystko pod reka.
W normie.
Dla kierowcy ok, ale ilosc miejsca z tylu na nogi jest po prostu skandaliczna. Auto pod tym wzgledem moze konkurowac z fiatem panda albo czyms podobnym. Ogolnie auto jest dosc ciasne.
Wyciszenie radzi sobie w miare z glosna praca silnika.
Jak na ta moc dosc przyzwoicie.
Miałem juz w zyciu kilka samochodow, ale mysle ze audi to mocno przerkalamowana marka samochodow. Wszysyc sie podniecaja ta niby jakoscia Audi, ale nie widac tego w praktyce przynajmniej na pewno nie w wersjach podstawowych takiej jak ja mialem.
Masakra.Zepsuta elektryczna szyba, pokretlo od radia, skrzypiaca kierownica, rozsypujace sie plastiki z nawiewow. Odpadajaca pokrywa od silnika. Klapa bagaznika ktora sie sama otwiera bo zepsulo sie autmatyczne domykanie itd.
Brak, ale mialem to auto tylko przez kilka miesiecy.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI 150KM 110kW [l/100km]

11,0