Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (418) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 495 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Al
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Dla kierowcy - super! Dla pasażera - super super! Dla siedzących z tyłu - masakra. Jeśli kierowca jest dużej postury i ma siedzenie max do tyłu, za nim nie ma praktycznie miejsca. Mi to odpowiada, jestem szczupły(176cm, 68kg), przy optymalnym ustawieniu za mną jest miejsce. Mój przyjaciel prowadził audi kilkukrotnie (198cm, 120kg) dla niego komfort i wygoda, za nim brak miejsca. Na miejscu pasażera jeździłem rzadko, ale zawsze max do tyłu -...
~Gewindfahrwerk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jak na samochód o takich gabarytach to ilość miejsca w środku jest wprost skandaliczna.Przecież niemalże wszyscy kupują przednionapędowe A4 a podłoga chyba ma kształt dla napędu Quattro bo po co zabrane jest tyle miejsca na środku podłogi jakby miał być poprowadzony pod podłogą wał napędowy na tylna oś.Przecież to nie jest BMW więć A4 nie ma napędu na tylną oś , więc po co taki kształt podłogi i dodadkowe kilogramy stalowej blachy a powinno...
~agd20
Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW
I Tutaj jestem rozdarty. Z przodu miejsca dla kierowcy i pasażera dużo.Fotele kubełkowe trzymają perfekcyjnie. Kierowca czuje jakby auto otulało go. Natomiast tył potraktowany po macoszemu. Mało miejsca. Passat pod tym względem jest bezkonkurencyjny (dwa albo trzy razy więcej miejsca na nogi).Jak mamy z tylu dorosłych pasażerów trzeba trochę poświęcić miejsca od kierowcy i przesunąć przednie fotele do przodu, żeby z tyłu szło normalnie nogi...
~Schreder
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Tutaj niestety słaba ocena. Pasażerowie z tyłu są bardzo ściśnięci i jedyne kto może usiąść tam wygodnie to dzieci albo osoby do max 1,7m. Tyczy się to sedana, nie wiem jak jest w kombi bo nigdy nie miałem okazji siedzieć ale pasażerowie z tyłu raczej będą siedzieli jak za karę. Kierowca ma sporo przestrzeni i jak to w niemieckich maszynach jest obudowany z każdej strony.
~kotek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie znoszę tego samochodu. Jak go kupiłem to przez pierwszy miesiąc mi się podobał ale dalej to już tylko się wściekałem szcególnie widząc kolegę, który ma 2 metry wzrostu wpakował się wygodnie do Renault Twingo swojej żony a w moim Audi było mu... za ciasno. Audi A4 z zewnątrz jest dużym autem ale w środku to można nabawić się klaustrofobii.
~Adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Tu można trochę pomarudzić. Pomimo gabarytów miejsca nie ma zbyt dużo i jest to cechą wielu modeli Audi. Z przodu jest ok ale za to z tyłu może brakować miejsca nad głową i na nogi jeśli osoby jadące z przodu ustawią sobie fotele tak aby było im wygodnie. Do tego na tylnej kanapie odradzałbym podróże trzem osobom. Chyba że wyjątkowo drobnym.
~darek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto komfortowe dla 4 osób i praktycznie tak jest przystosowana kanapa z tyłu. Z przodu ok miejsca dla kierowcy i pasażera wystarczająco. Fotele bardzo wygodne i po długiej jeździe nie czuć zmęczenia jak w innych autach. Z tyłu miejsca mogłoby być więcej ale jak ktoś chce dużo to a6/superb/passat. W a4 jest wystarczająco ale bez rewelacji.
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Co tu dużo mówić, genialne auto zarówno dla młodych, jak i dla całych rodzin. Mimo maksymalnego rozłożenia przednich siedzeń, z tyłu pozostaje i tak dużo miejsca. Bagażnik także bardzo duży, a po złożeniu tylnich siedzeń można bez przeszkód spać, czy przewieźć coś większego. Pod tym względem absolutnie się nie zawiodłem. Daję 5 z dużym plusem.
~ja15472WP.PL
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
w srodku w miare dobrze ale jesli chodzi o bagaznik to totalna pomylka .malutki jest to raz i do tego kabina od bagaznika jest oddzielona blacha na stale tylne siedzenia nie rozkladane.wiec kiedywam przyjdzie np. przewiesc rowerek to jedno z pasazerow musi na nim pojechac za waszym audi a4 bo do bagaznika nie wejdzie za zadne skarby.
~N. P.
Sedan 2.6 150KM 110kW
Dużo miejsca z przodu, ale z tyłu to raczej na mniejsze osoby z krótszymi nogami (przy wysuniętym fotelu o ok 3/4), autko raczej na 4 osoby. Niewygodne siedzenie z tyłu dla osoby siedzącej pośrodku, jest za bardzo wybrzyszone. Duży bagażnik do którego prawie nic nie można włożyc, ponieważ siedzenia sie nie rozkładają i otwór wejściowy jest za mały.
Audi A4 B5 Sedan