Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (369) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 544 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~N. P.
Sedan 2.6 150KM 110kW
Jeśli chodzi o silnik to we wnętrzu słychać tylko cichutki rasowy pomruk silnika V6. Dokładnie tak jak powinno być. Za to przy wiekszych prędkościach (powyżej 120 km/h) strasznie słychać powiewy wiatru przez uszczelki w przednich drzwiach(z biegiem czasu robią sie płaskie-sklepane). Znam dwie osoby które mają AUDI A4 i miały ten sam problem. Rozwiązaniem jest wymiana uszczelek na nowe, przygięcie góry drzwi lub jak w moim przypadku podklejenie...
~fikus
Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW
O, wyciszenie to jest maksymalne. Auto ora ogródek, zrywa kamienie, skacze na dziurach , a kierownik nic nie czuje. Potem obrót głowy za siębie i pytanie: co, to ja taki rozpierdziel zrobiłem?? Albo, kurz wszędzie, nic nie widać w okolicy i sie zastaanwiasz skąd to, przecież nic nie było czuć ani słychać... powaga. jest nieźle, może nawet za bardzo, bo nudnawo tak sie w kółko kręcić i tylko usypiający szum fruwającego żwirku wokół...
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj także nie można się wiele przyczepić, auto chodzi cicho i sprawnie jak dobrze naoliwiona maszyna. Auto dokładnie nas wycisza, ale też nie ogranicza od odgłosów zewnętrznych, co pozwala dokładnie skoncentrować się na drodze. Także seryjne głośniki wprowadzają domowy nastrój do naszego samochodu. Bez zastrzeżeń 5.
~Schreder
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jest to segment D dodatkowo premium. Jest naprawdę bardzo dobrze i w trasy na spokojnie można podróżować te 140 km/h bez większego bólu głowy. Wyciszenie mimo, że jest to auto z lat 90 jest praktycznie identyczne jak w mojej Lagunie 3 z 2008 roku. Mimo to jednak myślę, że w Audi podróżowało się ciszej.
~Adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wyciszenie jest doskonałe. Pomimo głośnej pracy silnika w środku jest cicho i gdyby nie wibracje można by zapomnieć że jedziemy dieslem. Cicho jest także podczas jazdy z wyższymi prędkosciami. Dopiero powyżej 160 km/h szumy stają się głośniejsze ale cały czas mozna w środku swobodnie rozmawiać.
~paweł_sudnik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Przy 100km/h w środku wiatr hula jak w Tatrach. Uszczelki są w tragicznym stanie. Kupić nowe w ASO albo graniczy z cudem, a jak są to sa drogie. Zamienniki albo używki? Tak samo beznadziejne... Komora silnika w ogóle nie wyciszona. Cały klekot słychac w kabinie
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ten rocznik albo moj tak ma ale uszczelki drzwi przy małych prędkościach i nierównej drodze wydają czeszczący irutujacy dźwięk. A przy prędkości powyżej 110km/h zaczyna się robić głośno w środku od pędu powietrza więc to nie jest miłe szczególnie że silnik pracuje cicho.
~darek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
REWELACJA!!! Jak na diesla porównywałem to z wieloma autami np passat itp z podobnymi silnikami i auta dużo młodsze mają dużo wyższy poziom hałasu niż a4 z 98 roku. Cisza i komfort powodują wrażenie, że podróżujmy z mniejsza prędkością niż faktycznie jest więc należy na to uważać.
~rapcio
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Bardzo dobre wyciszenie, mam porównanie z audi a4 b6 jak i passat b6 to w moim aucie jest o dużo ciszej nic w pasacie i porównywalnie z b6, jeżeli komuś jest za głośno to bardzo małym kosztem można maty wygłuszające w drzwi sobie włożyć
~Zimny
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Audi.... Kto miał ten kocha, szanuje, wielbi. Lecąc 180km/h jestem w stanie spokojnie pogadać sobie z pasażerami tylnej kanapy nie krzycząc, nie musze podgłaśniać radia czy zakładać słuchawek na uszy. Jest po prostu cicho i to pomimo klekota pod maską.
Audi A4 B5 Sedan