Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (461) - Całokształt

Na liście zabraknie 452 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj daję zdecydowanie nawet i 10. Może i samochód nie jest tani w eksploatacji, ale na pewno bezpieczny. To największa zaleta tego samochodu. Dzięki niemu żyję. Wypadek, kilkakrotnie koziołkowałem przód tył. Samochód do kasacji... Jednakże duża strefa wgniotu, dobrze wyprofilowane siedzenia, poduszki, a przede wszystkim gabaryty uratowały mi życie. Daję 5, ale gdybym mógł dałbym 10.
~kapitan bomba
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Bardzo dobrze sie prowadzi,mimo 101km daje rade na drodze,silnik lubi wysokie obroty,wtedy jakos przyspiesza,nawet na gazie nie ma problemow z wyprzedzaniem,choc wtedy jego predkosc max wynosi 175km/h zeby dal z siebie wszystko trzeba przelaczyc na bezyne,ten kto pisze ze jechal silnikim 1,6 205km/h to klamie,w ciagu 6 miesiecy 3 razy wymienialem palec i kopolke,poszedl tez rozrusznik,
~lolo
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
to już mój drugi NIEMIECKIE \"CUDEŃKO, i chyba ostatnie!:( po rocznej eksploatacji dałem sobie spokój, nie dość że wydałem na niego kupę kasy to jeszcze ciągłe dokładki do zawieszenia i problemy z silnikiem mnie wykończyły! zresztą czego można się spodziewać od wyjeżdżonego złoma;( ...zresztą jest tyle innych pięknych samochodów że nie warto łakomić się na te szczerze przereklamowane stare dojczwozy
~Pasti
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Autko oceniam naprawdę wysoko. Z przodu jeszcze nic nie robiłem. Co do 1.8 naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył ten silniczek, wystarczy o dynamicznej jazdy jednak \\\"rajdowcom\\\" polecam 1.8T. Koszta utrzymania nie są tragiczne (duża ilość zamienników dobrej jakości) ale na pewno nie najtańsze. Jedno to auto ma w sobie od roku gdy otwieram garaż na mojej twarzy pojawia się \\\"banan\\\" czego i wam życzę.
~szczęśliwy nieposiadacz AUDI
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Już nie posiadam tego samochodu, ale po moich doświadczeniach uważam, że AUDI oznacza - AUTENTYCZNIE UDOKUMENTOWANE DUŻE INWESTYCJE. Po dwóch latach użerania się z tym samochodem kupiłem Nissana i odzyskałem wewnętrzny spokój. Wsiadając do samochodu nie zastanawiam się co mi się dzisiaj zepsuje, tylko cieszę się z jazdy. Nigdy więcej nie kupię niemieckiego samochodu - są bardzo przereklamowane.
~Martinez
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo zawodny samochód. Wiem co piszę miałem już 8 samochodów w tym busa fiata ducato 98r. sto razy lepiej go oceniam od Audi nigdy mnie nie zawiód. A Audi pompa wtryskowa, czujnik abs, całe zawieszenie!!! Awaria pompy wtryskowej zirytowała mnie maksymalnie!!! Wsiadam rano do auta chce jechać do pracy silnik kręci ale nie odpala i żadnych objawów wcześniej. Komputer niesprawny, łożyska kół.
~Plompek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
No autko jak autko,każde ma wady i zalety ale z tego jest bardzo zadowolony.Można poszpanować "małą limuzyną" szczególnie jak sie ma czarny kolor ale wtedy przydałaby sie klima,przyjemność z jazdy jest duża no i spalanie nie jest duże więc można wtedy dłużej sie cieszyć jazdą :) Polecam cztero osobowej rodzinie a pięcio odradzam ;) jest spory bagażnik więc sie na wakacje bez problemu zabierzecie
~macsi@interia.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
podczas jazdy w gorach mialem bardzo nieprzyjemna sytuacje, bylo slisko a ja na kierownicy czulem jak kola przednie rozjezdzaja sie w przeciwnym kierunku. Musialem jechac ok 20-30km/h wszyscy nawet kierowcy fiatow 126p wyprzedzali mnie. PO powrocie z gor odrazu odwiedzilem diagnostyke i okazalo sie ze wszystko OK. Wiecej taka sytuacja mi sie nie przytrafila. Pomimo tego moja A4 oceniam na 4 z duuuzym +
~sebastian_kusiak
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto już zmęczone zyciem. Przez okres sporo drobnych usterek i dwie poważne. Turbina z mojej winy ponieważ wpadła mi przez nieuwagę blaszka przy wymianie przepływu. Druga to maglownica. Poza tym to drobiazgi. Górne wahacze (300 zł) końcówki drążka (100zl) tulejki belki z tylu(100 zł) przeplywka 100 zł, świece żarowe 150zl, tarcze +klocki 600 zł. Przegub 200zl Wszystko przez 6 lat
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan
7,7
9,2
11,9
~JaUwielbiamJa
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Szczerze powiedziawszy to nie wiem dlaczego kupiłem te auto ponieważ średnio podobało mi się. Namowa znajomych zrobiła swoje. Niby się bardzo nie psuło i nie zawiodło ale jak dla mnie to takie bez płciowe auto typowe do przemieszczenia się z punktu A do B i nic po za tym. Ja nie odczułem żadnej frajdy z jazdy a dla mnie to podstawa i dlatego więcej bym go nie kupił.
Audi A4 B5 Sedan