Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (461) - Całokształt

Na liście zabraknie 452 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kosiba@passagen.se
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
w sumie nienajgorzej, ale za duzo zaplacilem, aby miec ciagle problem tak z drobiazgami jak i z powazniejszymi (juz po raz czwarty musze zmienic jakies (drogie!) koncowki w zawieszeniu z przodu, bo "puka" na nierownosciach). Hamulce- pomimo ze cos tam zrobili - nie dzialaja w zimie przy mokrej nawierzchni przez ulamek sekundy, ale wystarczy!!! Poza tym b. nieprofesjonalny - czesto chamski - servis (Szwecja). Nigdy wiecej nie kupie niemieckiego...
~Piotras
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Samochód bardzo mnie rozczarował. Daje niewielką przyjemność z jazdy, poza mocnym silnikiem i precyzyjną skrzynią biegów. Prowadzi się bardzo przeciętnie. Spalanie na wysokim poziomie, spowodowane duża masą własną, paliwożernym silnikiem i 5cio stopniową skrzynią biegów. Jest usterkowy, a naprawy są drogie, mimo posiadania najwyższych możliwych zniżek w hurtowniach części. Plusem jest bardzo dobrze wykonane wnętrze i ładna, ponadczasowa...
~Seba Truck Driver
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ocynk, niezawodna jednostka napędowa, bardzo niskie spalanie i Niemiecka Solidność (starszych aut) kształtuje te auto jako jedyny słuszny wybór jeżeli ktoś szuka auta z tego rocznika w kwocie do 10tyś, Moje Audi nigdy mnie nie zawiodło nawet w srogie zimy, jeździ bezproblemowo po podpięciem pod komputer nie pokazują się Żadne błędy, auto nigdy nie zamienię na jakiekolwiek inne no chyba że kiedyś zaliczę dzwona lub części do tego auta będą...
~gold 266
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam mieszane odczucia. Z jednej strony jestem zadowolony, bo silnik jest na prawdę dobry, elastyczny i bardzo ekonomiczny. Minus za to że głośny. nie najgorsza przestronność ale podczas długiej trasy przeszkadzają niewygodne fotele. Dobrze trzyma się drogi ale kosztem zawieszenia które należy często wymieniać. Duży plus za stan lakieru. 16 lat na kołach i ani grama rdzy! Ostatnie pytanie: Czy kupił(a)byś to auto jeszcze raz? odpowiem
~Szykus,Częstochowa
Sedan 1.8 20V Turbo quattro 150KM 110kW
Audi to Audi , podwójny ocynk blachy-zero rdzy po 12 latach.Quattro przytrzymuje w ryzach auto na zakrętach, choć czuć że bardzo by chciało przodem wyjechać.Trzeba bardzo dbać o wymiany olejów w skrzyni,moście(Quattro)i silniku, a auto odwdzięczy się bez awaryjną jazdą.Przed zakupem warto wybrać się na kanał i od dołu zobaczyć tylnym most i czy nie leje turbo.Polecam szukać aut z napędem Quattro bo to sama radość z jazdy.
~Paweł
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
drugi raz mnie nikt na ten samochód nie namówi. Żona mnie klęła non stop. jeździła moją Hondą CRV często. W końcu sprzedałem to \"cudo\" i kupiłem jej Focusa. Teraz wreszcie mam spokój. Najlepsze jest to, że frajerów na ten samochód jest dużo. Ja już do nich nie należę. Polecam za to CRV, którą mam od 5 lat i nic. A gaz się pięknie chowa w miejscu na koło w bagażniku (a koło wisi przecież na zewnątrz :) ktoś zrobił prezent)
~Nexen (nexen84@wp.pl)
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Auto generalnie OK, mam wspomaganie, 2 poduszki, centralny na pilota, ręczną klimę, elektryczne przednie szyby i lusterka. Samochód bardzo wygodny, nie najgorzej wyprofilowane siedzenia, szybkie i zwinne mimo zaledwie 90 koni. Gdyby nie koszty eksploatacji (zwłaszcza zawieszenie :( ) to mógłbym powiedzieć, ze jest to auto niemal idealne. Zanim zdecydujecie się na A4 przemyślcie swoją sytuację finansową, bo potem idzie po kosztach.
~Dominikzpolski
Sedan 2.4 30V 165KM 121kW
Troche drogie czesci starajac sie zakladac "lepszej jakosci" graty ;) ale dla placzacych bo wielowachacz, zrobic raz a dobrze. Na tym zawieszeniu jezdzi sie calkiem przyjemnie i sztywniutko. Jako 22 letnie auto bardzo solidne auto, dobrze spasowane, plastik nie zatrzeszczy. Przewaga dzieki technice ;) szkoda, ze nie quattro byloby 5/5. Trzeba trafic dobry egzemplarz o taki chyba ciezko.
~Adam
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Auto komfortowe, mimo silnika 1.6 101Km, które przez większość użytkowników tego auta było zawsze odradzane, to kupiłem auto i jeździło mi się nim sprawnie. Drogie w utrzymaniu ze względu na zawieszenie - z przodu jest 8 wahaczy, jak jakaś guma pójdzie, to trzeba wymienić cały wahacz za 150-200 zł, a nie gumę za 30 zł jak w innych autach. Ja przez niecałe 2 lata wymieniłem 6 wahaczy.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan
7,7
9,2
11,9
~Only A4 B5 1.9TDI
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi a4 kupiłem jako 2 letnie wiec wiem co mam, przebieg jeździ bez problemów silnik poza wymiana oleju, rozrządu filtrów, pędzi jak ta lala Auta nigdy nie zamierzam sprzedać mimo że jest w białym kolorze i z ubogą wersją wyposażenia, ocynkowana blacha i niezniszczalne 1.9TDI 90km przekonało mnie do siebie taki duży przebieg i ciągnie dalej, nie wyobrażam sobie by inne auto tak mogło dużo przejechać,
Audi A4 B5 Sedan