Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (461) - Całokształt

Na liście zabraknie 452 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mwmisiek82
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
jestem zadowolony z mojej Andzi:) w miare dynamiczna potrafi jescze ruszyc z kopytem pomimo wieku i skrzyni automatycznej troche za duzo pali jak na 14 latke wyglada naprawde elegancko ( ciemny granat metalic z chromkami w okolo szyb i na 16 aluskach). nie jest jak narazie awaryjna jezdzi sie milo , przyjemnie, i w miare wygodnie:)
~piotrek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Moim zdaniem to już nie te audi co kiedyś b3 b4 były dużo lepsze wytrzymalsze poprostu nie do zdarcia teraz to produkuja na ilość chyba a nie na jakość chyba że trafiłem na felerny model.Teraz mam vw passata z 97r i były podobne usterki co w audi.Chyba kupje saaba albo volvo może są lepsze bo niemcy sie już nie starają
~bestboy
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
auto jest drozsze w zakupie od innych marek z tego rocznika, no ale to audi i jak ktos ceni sobie wygode, doskonala jakosc wykonczenia, ergonomie i chce zapomniec o czyms takim jak rdza to polecam audi, przed zakupem uzywanego trzeba zwrocic szczegolna uwage czy auto nie bylo bite i sprawdzic stan zawieszenia
~lechwoj@zielonepole.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Tak jak w porzednij audi-wymienilem przod zawieszenie,troszke kosztowalo, ciekawostka nie tylko dla mnie bylo rozszczelnienie chlodnicy oleju-sic! i to w trasie...,ogolnie po 145 tys.nie jest zle-powiem,ze nastepne bedzie tez A-4Avant,lecz z mocniejszym motorem,lecz na pewno nie 1,8TORAZ 2.0 TFSI.Prowadzenie,komfort-b.dobrze.
~Rudolf - Gdańsk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Kupiłem to A4 prosto od Niemca z przebiegiem 57 tys. km. Miałem już carismę,lagunę,406, i kilka innych autek ale tutaj porównując jakość i niezawodnośc do ceny - poprostu bajka! Kupiłem troszkę słaby silniczek- następne moje A4 będzie miało więcej koników pod maską ale ... na 100 % będzie to A4. Jestem tym autek zachwycony!!
~MBOSS-ki / GG - 3419968
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Super auto polecam je wszystkim których nie przerazi spalanie 15l gazu. Przyjemnośc z jazdy jest nie do opisania :) Byłem tym autem w górach na nartach. Przykro mi było patrzeć jak inni walczyli z podjazdem po zaśniezonych drogach czy dróżkach. Moje a4 2.8 quatro pokonywało te podjazdy jak na suchym asfaldzie.
~klod
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto idealne - spokojnie podróżuja 4 osoby i ten bagażnik pozwala wszystko zapakować. Duże auto o smiesznym spalaniu, odpowiednie przyspieszenie, komfort wykonania tid. Auto jak nałóg - kupisz i zapomnisz o innych markach. Prawdę mówiąc kupiłem je przypadkowo i wcale nie załuję - było to piekny przypadek:)))
~WRONTONIE@O2.PL
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
FAJNIE SIĘ PROWADZI , WSZĘDZIE SIĘGNĄĆ REKĄ SIĘ DA , FAJNIE SIE MYJE, OLEJ SIE DA WYMIENIĆ, PASEK ROZRZĄDU TEŻ ,FURKA JEST WSPANIAŁA , STUKONNA OCTAWIA SIĘ NIE UMYWA DO 90 KONNEGO DIESLA:-))) I TO PARE LAT STARSZEGO. BLACH SIE ZBYTNIO NIE MNĄ. PALI MAŁO . MOŻE KTOŚ KUPI???? ALE DOPIERO ZA 20 LAT JAK MI SIĘ ZNUDZI
~drak1610@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 Turbo 180KM 132kW
ogolnie jestem bardzo zadowolony,choc niemam jeszcze za wielkiego przebiegu tym autem.odpowiada mi dynamika,i niesamowicie stabilne zawieszenie,jedzie sie jak zelazkiem,mam sport zawieszenie,moze dlatego.bardzo dobze jest terz wyposazony,ma wszystko co powinno miec sportowe auto......ogolna ocena hmmmmmm 5!
~morlowsk@chat.carleton.ca
Sedan 1.8 Turbo 180KM 132kW
Silnik o niewysokiej mocy jak na ten klasy samochod. Przy pelnym zaladowaniu jest tragicznie. 1.8 turbo owiele lepiej spisuje sie w Golfach , ktory jest o polowe lzejszy i mniejszy.- Swietnie chodzi! - Ogolnie jestem rozczarowany silnikiem dlatego nie polecam tej wersij innym . lEPIEJ DOLOZYC I WZIAC 6 - TKE.
Audi A4 B5 Sedan