Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (461) - Całokształt

Na liście zabraknie 452 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cezar taxi
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
A4 kupiłem z niemiec od 1 właściciela nie bitą i bez retuszu licznika jak na 95r nadwozie trzyma się super klamki- zawiasy , tapicerka ok plastiki de best polecam .Może motor słaby ale i tak fotki z radarów dostaje nie raz myśle że auto warte uwagi dla osób myślących nad zakupem . Za bardzo nie polecam bo będzie ich za dużo i prestż A4 spadnie .
~Fusel
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Samochód z tym silnikem nie nadaje sie dla tych którzy lubią dynamicznie jeździć , na trasie przy prędkościach ponad 120 km/h to już bardzo słabo przyspiesza mimo tego że leciałem nim 203km/h . Ale za to on nadaje sie dla tych którzy lubią jeździć zgodnie z przepisami :) Jeśli śmigasz dynamicznie to nie kupuj samochodu z tym silnikem.
~Maciek
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jeżdże audi a4 1.8 20V od roku i nie miałem z nim żadnego problemu.Zamontowałem gaz i jestem bardzo zadowolony.Mam tylko jedno pytanie:czy ktoś wie czym może byc spowodowany problem z odpaleniem silnika, bo po zamontownaiu gazu ciężko jest go odpalić a szczególnie gdy sie zgasi i zaraz chce odpalić tzn poprostu trzeba kilka razy go pokręcić i zapali.
~Krystian
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Audi jak na swój wiek to widac ze ocynk i blacha jest okey, silnik pracuje cichutko jest dynamiczny i daje rade, skrzynia pezy wyprzedzaniu płynnie zmienia biegi ( skrzynia tiptronic), zawieszenie jest kosztowne ale wymieni sie i ma sie spokoj, trzeba dbac o turbine i wumieniac olej na czas a uato długo nam posłuzy.
~sfera49
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jest to moja 2 audi a4 i lepszego nie potrzeba .Dałem za nią trochę więcej ,ale się opłacało .Rok 1997 ,silnik 1.8 5v po prostu bajka jak i cała reszta samochodu .Wygląd ponad czasowy . Najlepiej kupić sprowadzoną nie ma wtedy powybijanego zawieszenia .NIE opłaca się zaoszczędzać kasy lepiej dołożyć .Polecam każdemu te auto !
~Uzytkownik a4
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Przebieg oryg 400kkm DUZO? to dopiero min polowa zycia. Silnik żwawy, ladnie pracuje, auto sztywne! v max licznikowe 195km/h nie przesilając motoru oczywiście na 90KM bez modow to dobry wynik Spalanie niskie, silnik 1z bez zmiennej geometrii turbiny i sprzęgła 2masowego sprawia niskie nakłady na utrzymanie poza rozrządem
~Mr Tom
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Moje Audi szukałem z Determinacją by znaleźć zadbany egzemplarz, tak też się stało, Auto od pierwszego właściciela z polski pełen serwis, jednostka napędowa 1.9TDI 116km niezawodny silnik prosty i wytrzymały żadnych złych przygód nie przysparza, idealnie nadaje się dla osób które cenią sobie oszczędne, solidne auto.
~deimian2
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Ogólnie wrażenia całkiem pozytywne, auto przestronne z pojemnym bagażnikiem, bezawaryjne, dające dużo przyjemności z jazdy (mowa o prowadzeniu i wyciszeniu), niestety autku brakuje mocy i myślę że minimalny silnik z jakim to auto warto kupić to 1.8 125KM albo i nawet lepiej 1.8T 150KM przy spalaniu porównywalnym.
~Pucek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Miałem już BMW Mercedesa VW Fiata Hundaia Renault ale tak naprawdę zakochałem się tylko w Audi (no i w VW bo miał 1.9tdi:) auto proste, części są wszędzie za przyzwoite pieniądze a wsiadając do niego ma się wrażenie że wszystko jest solidne i będzie działać wiecznie, no i silnik który daje frajdę z jazdy i pali tyle co i nic
~bobo
Sedan 1.8 20V Turbo quattro 150KM 110kW
auto idealne na długie trasy autostrady ( od 100kmh do 200kmh ciągnie jak TGV) raczej nie nadaje się do ścigania z pod świateł. mimo napędu quattro 150 koni to mało jak na zabawy na suchym asfalcie raczej niechętnie kreci to baczki do takiej zabawy minimum 2.8 albo fwd. co innego zima mnóstwo radości i bezstresowa jazda
Audi A4 B5 Sedan