Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (84) - Całokształt

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Właściciel audi
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Autko bardzo przyjemne w prowadzeniu, zrywne, komfortowe, bardzo dobry samochód dla osób które chcą wygodnie jeździć, nie wydając miło a złotówek. Jak na 20 letni samochód który zrobił 340 tys nie miałem większych awarii. Złota zasada, jak dbasz tak masz.
~DmK
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Samochód jak na swoje lata wygląda dalej dobrze i może się podobać, stylistycznie samochód świetny ja mam wersję z roku 1994 czyli pierwszą z produkcji oczywiście przed lift dla ciekawskich, samochód wygląda rewelacyjnie, żadnych ognisk rdzy, progi całe.
~wiotr
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Ostatnio co miesiąc u mechanika, cóż, 16-letnie ma prawo się psuć, a ja nie mam czasu nawet na duperele. Chciałbym kupić coś innego, niż audi, ale popularność tego auta powoduje, że cena części jest do akceptacji oraz dużo mechaników zna te auta.
~dlugas audiholik:))
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
auto sprowadzone z francji bezwypadkowe od kobiety zadbane.nastepna bedzie tez a4 tyle tylko ze turbodiesel i koniecznie na wypasie.snie po nocach o quattro-piekna sprawa.moja kobieta szaleje za tym autkiem i w zyciu nie pozwoli mi go sprzedac
~Andrew
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Auto godne uwagi,bardzo dobre wnętrze,układ jezdny,silnik ,duży bagażnik.Za bardzo śmieszne pieniądze można kupic bardzo dobre auto które przewysza wszystkie wynalazki z francji czy włoch i komfort jazdy jest nie porównywalny wkoncu to jest Audi
~Leszek 30
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Rozczarowałem się...niby niemieckie, ale po rocznych dokładkach mam już dość jak nie problemy z zawieszeniem to silnik, a części drogie jak cholerka...chyba mnie nie stać na taki sprzęt i ciągłe dokładki - odradzam
~fireman
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Autko kupilem nie dawno z bardzo malym przebiegiem i jestem zachwycony!! Samochód prowadzi sie jak nowy i nastepne rowniez bedzie AUDI.Jedynym minusem jest troche duze spalanie,ale cos za cos..Polecam wszystkim
~Daniel R. puteau@go2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jezeli chodzi o całokształt to z ręką na sercu polecam wszystkim to auto. Trafiony wybor na uzywane auto. Cenią się na rynku pomimo wieku ale niestety - cos za cos. Takiego auta nie idzie kupic za mniejsze pieniadze.
~Mako
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Zdecydowanie polecam ten samochod dla kazdego 125km wystarcza do naprawde szybkiego poruszania sie po miescie, nie ma problemow z wyprzedzaniem na trasie. Gdybym jednak mial ponownie wybierac zdecydowal bym sie na 1.8t.
~tj
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Bardzo fajny samochód. Wcześniej były inne z grupy VW, ale teraz już wiem, ze pozostanę wiery AUDI. Polecam. Te samochody (wbrew opini o samochodach niemieckich) mają swoja dusze (nie tak ja VW, choć też był fajny).
Audi A4 B5 Sedan