Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 (57) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stef
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
I tutaj niestety szalu nie ma. Mam wersje 110km ze zmienna geometria podobno silniki 90 konne sa mniej zawodne. Tutaj mialem problemy z ta geometria, padl zawor w turbinie. Auto juz sprzedane ale wiem ze powoli sprzeglo tez nadawalo sie do wymiany a wiadomo ze tutaj mamy kolo dwumasowe czyli duze koszty. Auto nigdy mnie nie zawiodlo nie stanelo na drodze, ale mialem problemy z turbina o ktora notabene dbalem, moze poprzedni wlasciciel tego nie...
~mm
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
wymienione rzeczy i awarie: przeguby wahacze komplet przód - na szczęscie niedrogie drązki i gąłki (za kadencji 70 000 wwymienione 2 razy) turbinka - lubi sie zawieszac po regeneracji chodzi bardzo dobrze. silniczek zmiany nawiewu padł ale wymieniony przycisk swiatel awaryjnych - niedziałały kierunkowskazy (musialem sie naszukac odp wersji) listwy drzwiowe orginalny imobilaiser mial czasy szwankowania. wskaźnik temp. oleju
~Anonim
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wnętrze wykonane z bardzo dobrych gatunkowo materiałów. Nie wyciera się i nawet po 10 latach eksploatacji wygląda jak \"prawie\" nowe. Na szczególne uznanie zasługuje karoseria. Obustronny ocynk sprawia, że właściciele bezwypadkowych egzemplarzy mogą spać spokojnie...żadna rdza się nie pojawi:)
~Konrad-wymiatak
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
wzorowa dlatego między innymi kupiłem audi!w rankingach tuv w czołówce!uważać tylko na dziury zwalniać na nich i ok!wtedy wydłużymy wymiane wachaczy z którymi niema co panikować!unikać serwisu by niprzepłacić!polecam niemieckie zamienniki np. GPD to samo co oryginał a cena 5razy niższa!
~Adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Większość już opisałem. Nie zdarzają sie one często ale warto usuwac je na bierząco tak, aby się nie nawarstwiły za bardzo. Nie będę opisywał wszystkich napraw jakich dokonywałem bo było tego naprawdę bardzo dużo. Jedynie dodam że nie uprzykrzaja one codziennej eksploatacji auta.
~666 peoples@poczta.fm
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
jeszcze nigdy mnie nie zawiódł (nie licząc zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie-wina opcji systemu alarmowego) w przeciwieństwie do pasata gdzie w ciągu 2,5 roku od nowości 3xrazy wymieniano mi przednie zawieszenie,na szczęście na gwarancji bo inaczej byłby cienko.
~gold 266
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Przez 3 lata użytkowania: 2 razy komplet zawieszenia, które słynie z tego że się szybko zużywa 2 razy zacisk, śilnik wycieraczek 2 żarówki z przodu jedna z tyłu. komplet amortyzatorów termostat
~WRONTONIE@O2.PL
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
OJ SYPIE SYPIE SIĘ OD SRODKA. PRZEŁĄCZNIKI SWIATEŁEK Z TYŁYU -0 ODPADŁY, PRZEŁĄCZNIK Z PRZODU - ODPADŁ , CIĘGNO OD ZMIANY NAWIEWU - PADŁO ALE NIE JEST TAK ŹLE (PATRZ ERGONOMICZNOŚĆ)
~kotek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak nie przepalona żarówka to podświetlenie tablicy przyrządów, to wariujący obrotomierz, to spalony bezpiecznik. Przez dwa lata cały czas coś dokucza. Tyle, że samemu to naprawisz.
~Piotrze :)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, w sumie nic drobiazgowego się nie psuje. Ewentualnie wymiana bezpieczników czy żarówek. jedynie co zauważyłem to odchodzące listwy na drzwiach.
Audi A4 B5 Sedan