Lista ocen Audi A4 B5 (67)

4,1
~mati4
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Uwielbialem to autko i naprawde zaluje ze musialem sie go pozbyc....
~Barnney
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Nie mam nic do zarzucenia, trafiłem na dobry zdrowy egzemplarz, sam go sprowadziłem dla siebie. (Silnik)
4,1
~AUDI 2 LATA
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Godne polecenia jak ktoś ma trochę wolnej gotówki na naprawy jeździ się bardzo dobrze i ekonomicznie
~Krzychu
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Fajne autko lecz w wiekszosci kojazy sie z dziadowozem poniewaz wiekszosc dziadków jeżdzi AUDI
2,7
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
nie polecam samochodu osobie która bedzie chciala jak najnizszych kosztow utrzymania
~tajemniczy
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Silniczek nawet spoko trochę głośny ale to pompowtrysk ,więc nie ma co się dziwić.Na wolnych obrotach od razu poznać co pod maską siedzi.Moc i moment obrotowy rewelacja czuć jak turbo pompuje ,że ciska w fotel jak przyspiesza.Ale do tanich w serwisowaniu nie należy. (Silnik)
~waldekwal@interia.eu
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Pięknie się wkręca na obroty , kopa ma niezłego . Duża kultura pracy silnika , lubi paliwo dobrej jakości. (Silnik)
~Mr Tom
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Moje Audi szukałem z Determinacją by znaleźć zadbany egzemplarz, tak też się stało, Auto od pierwszego właściciela z polski pełen serwis, jednostka napędowa 1.9TDI 116km niezawodny silnik prosty i wytrzymały żadnych złych przygód nie przysparza, idealnie nadaje się dla osób które cenią sobie oszczędne, solidne auto.
2,5
~DD
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Nigdy wiecej AUDI, kradna lusterka, kolpaki, halogeny, emblematy firmowe,co sie da.Auto z multitronicem nie jest w zainteresowaniach zlodzie
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5
9,7
12,4
~gumis020
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
powiem tak kiedys tu na forum czytałem ze jak wsiądziesz i pojezdzisz audi to juz później nie zmienisz na nic innego jak audi i wiecie co podpisuje sie pod tym pozdrawiam