Lista ocen Audi A4 B6 Avant (158) - Całokształt

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony. Auto z przebiegiem 170 tys a smiga jak nowe. Gdy pojechałem do audi na test 3 godzinny i sprawdzenie wyszło ze mam opony załozone na odwrót i to tyle z usterek :-))
~karol@karol48.wanadoo.co.uk
Avant 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Swietny samochod dla 2 z dziecmi. Bardzo ekonomiczny(paliwo) wizyty w serwisie kosztuja dosc duzo jednak auto sie nie psuje wiec zostaje nam do wymiany tylko olej, klocki itp... Polecam...
~korczan13
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Przyciski sie wycieraja, a dokladniej to schodzi ta cienka warstwa gumy ktora jest na przyciskach. Moja wczesniejsza A4 z 96r byla pod tym wzgledem o niebo lepsza.
~Gienek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Fantastyczny samochod. Ladny, bezawaryjny, wygodny, szybki, dynamiczny, dobrze wyposazony... Na dzis dzien to juz 13 letnie auto ale rombie na leb nie jeden nowy samochod.
~Adam
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Polecam ten samochód każdemu! Super auto dla młodego jak i rodziny. Ekonomiczne i niezawodne. Silnik naprawdę daje dużo radości, a jeśli ci mało to przełanczam na \"S\" sport i mam F1.
~maciek.bielas@wp.pl
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
to mje I i chyba ostatnie Audi pomimo posiadania modelu z full wyposażeniem. Spodziewałem się czegoś lepszego po tej marce. Poza prestiżem jaki ma wśród Polaków to żadna rewelacja.
~grzeegorz@interia.pl
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Bardzo przyjemne autko wysoki komfort jazdy perfekcyjne wykonanie,szybki i oszczędny motor, trwałe i eleganckie wnętrze powoduje ,że tym autem chce się jeździć.
~adi
Avant 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Autko super nie trzeba miec 2.5 silnika zeby miec dobre osiagi bo1.9 przyspiesza lepiej i jest ekonomiczniejszy od wspomnianej2.5litra.zaczepista praca silnika ma harakterek
~Mirek, lat 45
Avant 1.8 T 190KM 140kW
przesiadłem się z Citroena C5 w wersji V6, tam było lużniej, ciszej i bardziej miękko, ale psuło się jak cholera! Tu nawet żarówka się nie przepaliła - dlatego wybrałem Audi.
~huuuy
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
po 14 000 km silnik rozleciał sie w drobny mak, korbowod urwal sie i wyszedl bokiem powodujac dziure w kadlubie silnika. totalna porazka . i to ma byc Audi. Bez komentarza
Audi A4 B6 Avant