Lista ocen Audi A4 B6 Avant (270)

~Artur
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
6 cylindrów, 180KM ... czy miasto czy trasa elastyczność na najwyższym poziomie (Silnik)
~leamas
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Wygodne auto, pewne w prowadzeniu z ponadczasową linią, dobrym silnikiem i świetnym Multitronickiem. Brakuje trochę do legendarnej niemieckiej niezawodności, ale to raczej pod względem irytujących drobiazgów.
~marpel
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Mimo już swego wieku audi to super samochód. Przejechałem nim 100 tyś km i niewiele wymieniłem. Głównie materiały eksploatacyjne ( klocki, tarcze, łączniki stabilizatora, rozrząd, oleje) egr, pokrywę zaworów. Prowadzi się dobrze, choć fotele nie doganiają tych np z volvo i psują odczucia z jazdy. Silnik bajka, spalanie na super niskim poziomie.
~marpel
~darek9341
Avant 1.8 T 150KM 110kW
To dobre auto. Mocny punkt to silnik 1.8T, skrzynia i blacharka. Dbałość o detale. Fajne światła xenonowe. Minus za za niskie zawieszenie S-Line jak na polskie drogi. Ciasnote w środku. Trudne wsiadanie. Wycierające się przyciski. Umiarkowanie wygodne fotele (sportowe). Spalanie LPG. Oszędnie na trasie 9L. Mieszane 10-11L. Na krótkich trasach 13L i więcej. Ogólnie pali gazu jak moje stare 1.6 ale masa i moc dużo wyższa!
~AREK 86
Avant 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
SILNIK JEST NIESAMOWITY KRĘCI SIĘ OD SPODU . DŹWIĘK SILNIKA JEST PRZESZYWAJĄCY . WSIADAJĄC DO AUTA MAM UŚMIECH OD UCHA DO UCHA . CHOCIAŻ KOSZT ZROBIENIA ROZRZĄDU JEST DOŚĆ SPORY . (Silnik)
2,2
~wiktor
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Audi to podobno marka luksusowa a w srodku jest glosniej niz w nissanie slychac równiez dzwieki toczenia i opory powietrza (Silnik)
4,1
~Mirek, lat 45
Avant 1.8 T 190KM 140kW
przesiadłem się z Citroena C5 w wersji V6, tam było lużniej, ciszej i bardziej miękko, ale psuło się jak cholera! Tu nawet żarówka się nie przepaliła - dlatego wybrałem Audi.
~Fifi
Avant 1.9 TDI quattro 130KM 96kW
Szału nie ma jest poprawnie i solidnie - generalnie to już wiekowe auto
Dziennik kosztów dla Audi A4 B6 Avant
7,4
10,5
12,5
~robert
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Pieknie pracuje, paliwo wylacznie Verva ON ewentualnie Shell extra diesel. Roznice przy pelny baku sa niewielkie, 21 zl na niekorzysc Vervy, jednak na vervie przejade dluzszy dystans :) cos za cos. (Silnik)
Audi A4 B6 Avant