Lista ocen Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 (51) - Widoczność

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Tylna szyba w kombi wydaje się duża, ale kierowca avanta częściej korzysta z lusterek bocznych. :) Z przodu jest nieźle, słupki umiarkowanie szerokie, dobrze widoczna krawędź maski (manewry na parkingu). Wysoka linia okien drzwi z tyłu może być trochę klaustrofobiczna dla pasażerów. ;) "Przeciętnie" jak na auto tego segmentu. Jak na kombi - "dobrze".
~Tito
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
widoczność przyzwoita, choć do tylu trochę słaba, przydają się czujniki cofania. Do przodu super, na boki czasem oglądam się za siebie. Ale to już takie zboczenie spowodowane tym że wiele razy już bym się nadział na sąsiednie auto bo były martwe punkty.
~Eryk
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jeśli chodzi o widoczność nigdy problemów nie miałem, prócz mojej poobijanej przez kamyczki przedniej szyby haha. W lustereczkach widać super - tak samo boczne jak i to w środku - szybko idzie je wyczuć. Słupki nie blokują widoczności.
~przemo1024
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Nie mam zastrzezen. Mimo niewielkich designerskich szyb widocznosc jest dobra, lusterka duze i czytelne. W kombi cofanie nie stanowi wiekszego problemu mimo braku czujnikow parkowania w posiadanym przeze mnie egzemplarzu.
~Łukasz
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Głównym mankamentem jest przednia szyba, która mogła by obejmować więcej przestrzeni, szczególnie czuć to na światłach, gdy musisz się lekko schylać, żeby zobaczyć sygnalizatory, nawet jak nie podjedziesz do samej linii
~Kuki
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Zawieszenie nie za twarde i nie za miękkie, nawet po dużym przebiegu ,podruży nie zakłucają żadne trzaski i inne takie. Super wygodne fotele. Widoczność? To już zależy od wzroku kierowcy.
~Michał
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Widoczność jest na bardzo dobry poziomie, dobrze żę Audi zrezygnowało z tzw. \"oklapniętego uszka\" czyli prawego zmniejszonego lusterka.
~smuggler
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jak dla mnie idealnie. Nie ma się do czego przyczepić. Przy parkowaniu pomagają czujniki, ale każdy intuicyjnie wyczuje krawędzie auta.
~Leszek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Na widoczność nie narzekam, do przodu jest OK, do tyłu też - w końcu to kombi... w dodatku ma czujniki cofania więc nawet nie musi być wszystkiego widać.
~Właściciel od ponad 4 lat
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Wyczułem go wydaje mi się w sposób zadowalający więc widoczność jest na poziomie dobrym. Nie jest ze szkła więc wszystkiego nie widzę.
Audi A4 B6 Avant