Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Sedan

1908, 12 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2003
Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Spalanie, rewelacja. Bardzo ekonomiczny silnik i przy tym niesamowite przyśpieszenie.
Jak dla mnie auto bomba
Bardzo dobry silnik, 5 z minusem za trochę głośną pracę, ale w końcu to diesel. Kiedy pomyśli się ile km można przejechać na baku to jego trochę głośna praca przestaje przeszkadzać
Bez problemów z biegami, na każdym czuć fajne przyśpieszanie auta. Wielki plus za sześciobiegową skrzynię.
Ok, trzeba pamiętać jednak o prawidłowym ciśnieniu w oponach. Widzę od razu po spalaniu, że trzeba dopompować jakieś z kół.
Jak dla mnie bardzo dobra, zarówno przez przednią szybę jak i wszystkie lusterka.
Aż wygooglowałem sobie to słowo ;) Jak dla mnie ok
Bardzo dobra klimatyzacja dwustrefowa, kolejny plus.
Tutaj trochę jest już gorzej, mam na myśli pasażerów siedzących z tyłu. Jestem kawał chłopa i osoba siedząca tuż za ma bardzo mało miejsca. Jestem zmuszony do częstego przesuwania fotela w momencie kiedy w aucie są 4-5 osób. Największym minusem jednak są nieskładane tylne siedzenia. Najwieksza wada tego auta jak dla mnie.
Lekko słyszalny silnik, ogólnie ok.
Chyba największa zaleta tego auta. 130 koni a auto pali tyle co nic. Bardzo ekonomiczny samochód!!!
Mieszkam w Irlandii i tutaj to auto jest o wiele tańsze niż w Polsce. Za 6 tyś € kupi się rocznik 03 w dieslu w bardzo dobrym stanie.
- bardzo często w tych autach psują się wysuwane kieszenie na napoje - z wycieraczek lubi schodzić lakier - chyba największym minusem jest nietrwałość przycisków na kokpicie, bardzo łatwo jest zdrapać lakier paznokciem i co za tym idzie wnętrze auta wygląda jakby ktoś drapał te przyciskispecjalnie - czasami lubi poskrzypić mi jakiś plastik
Użytkuję ten samochód od roku czasu, miał 7 lat kiedy go kupiłem i przez ten czas nic mi się w nim nie popsuło.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]

6,8