Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Sedan

Grzegorz, 11 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2001
Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : 130 koni naprawde daje rade, a moje 157 to juz jest........
Zawieszenie : Wielowachaczowe zawieszenie
Gdyby nie zawieszenie, to naprawde idealny samochod dla mnie i mojej rodziny. Pomimo 12 lat, dalej wyglada calkiem, calkiem
Oceniam bardzo dobrze dynamike, moze dlatego ze mam remapa na 157KM. Ciagnie na kazdym biegu, od 1500 do 4000obrotow, bez zawachania
Fajne przelozenia, niekiedy wbijam 2 zamiast 4, ale to moze byc wina luzow drazka biegow, przy tym przebiegu
Prawie idealne, ale.... wielowachaczowe zawieszenie do remontu srednio co rok. Mialem Passata i A6 i to samo sie dzialo
Troche za mala tylna szyba, ale to kosztem wygladu zewnetrznego.
Zima wlaczam klimatronic i po kilku minutach mam cieplo i odmrozone szyby.
Podobno troche malo miejsca z tylu, ale ja jezdze zawsze z przodu wiec jest OK. Moje dzieci nie narzekaja, wiec jest OK. Ojciec jak niekiedy jedzie z nami z tylu to mowi ze malo miejsca nad glowa ma.
Naprawde na trasie przy 120-140 nie slychac nic z zewnatrz. Silnik pracuje bardzo cicho
Passat palil mi wiecej, a osiagi podobne. Po kupieniu od razu zregenerowalem wtryski, i spalanie mam naprawde dobre
Wlozylem troche w niego, ale kupilem taniej wiec wedlug mnie to byl bardzo madry wybor i stosunek jakosci do ceny. Niestety slabe zawieszenie to standart w tych autach, wiec tylko to psuje mu opinie.
Narazie nic sie nie popsulo, nie odpadlo i nie trzeszczy, ale mam go dopiero pol roku, wiec zobaczymy...... Aaaaa... Zapomnialem o jednym: Slaba jakosc lakieru na przyciskach opuszczania szyb, klimatroniku i wlaczniku swiatel
Po kupnie od razu regenerowalem wtryski, nowe przednie zawieszenie, nowe opony, i nic wiecej. Ale jak kupowalem, to widzialem ze musze to zrobic, dlatego cena byla nizsza.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 131KM 96kW [l/100km]

6,4