Lista ocen Audi A4 B7 Avant (175)

3,5
~Prot
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Poza wadliwym filtrem autko całkiem niezłe, polecam również przy zakupie zwrócić uwagę, czy fotele mają regulację odcinka lędźwiowego. Mój nie posiada (wstyd to powinno być w standardzie) i po przejechaniu 200 km bolą mnie plecy (trzeba wozić poduszeczkę :) )
~Boseron
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
to moje czwarte audi a4 zaczynałem od b5 do b6 i teraz b7 i powiem ze jest ok. odradzam silniki z oznaczeniem BLB i BPW z 2005 i 2006 r wada tzw \"imbusika\" pompy oleju wyeliminowana w 2007roku.silnik 2.0 tdi dużo gorzy niz 1.9 tdi sprawdzona jednostka. pali stosunkowo mało , kultura pracy ok, (Silnik)
3,5
~F-key
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
2.0 TDI BPW przyzwoicie się odpycha bez zastanawiania się czy można coś wyprzedzić czy poczekać (Silnik)
3,7
~jezioranin
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
przejechałem tym autkiem 20 tys km i naprawde super sie sprawuje po przeczytaniu komentarzy na forach czekałem kiedy sie rozsypie:) a narazie miło zaskakuje imbusik pompy oleju wymieniłem ale stary był ledwo co wytarty dwumasa od nowosci nie wymieniana i dalej smiga oleju do wymiany moze litr dolałem jak dla mnie kultura pracy silnika jest dobra i cicha . (Silnik)
~Roman G.
Avant 1.6 i 102KM 75kW
Szukałem 1.9tdi, ale wziąłem 1.6 ze względu na niski przebieg i piękny granatowy kolor. Założyłem instalację lpg i od ponad 120tys km jeżdżę sobie tanio i bezusterkowo.
~makenoise
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Generalnie fajne auto. Ocenę obniżają notoryczne kłopoty z DPF-em.
~piter19/116km
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
W drodze do pracy na odcinku 20 km ,gdzie predkości 80 - 110 km/h wychodzi 6.5 l . a trasa lepiej poniżej 6 l . minusem tego auta jest słabe przyspieszenie i koszty eksploatacji . Wymiana rozrządu pełnego to 1250 zl . ostatnia duża usterka u mnie to nieszcelności pod pokrywą zaworów koszt nowej to 500zł plus śruby z uszczelką to 200 zł . ale auto ma klase , ta marka awse bedzie do mnie przemawiac w pozytywny sposób . koledzy czesto zazdroszczą... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~ROMEK
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
MAM WRAŻENIE ŻE TROCHĘ SZTYWNIEJSZY OD TOYOTY I BARDZIEJ MI ODPOWIADA (Układ jezdny)
~david
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Moje audi A4 Avant jest z 2005 roku. Silnik jak na taka masę samochodu jest dość oszczędny. I konkretnie jeśli jeźdzę do 100km/h trasą samochód odpłaca się naprawdę niedużym spalaniem około 5,5 litra. Jak zaleje cały zbiornik czyli 63l to przy spokojnej jeździe (pół na pół miasto i trasa) potrafię zrobić nawet 1000km. Jak jeźdzę bardzo dynamicznie auto potrafi spalić jakieś 7,5l/100km. Ogólnie moim zdaniem pali średnio jakieś 6,5l/100km przy... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Adi
Avant 3.2 FSI quattro 255KM 188kW
Super autko już moje drugie A4 i wiem że nieostatnie.
Audi A4 B7 Avant