Lista ocen Audi A4 B7 Avant (175)

~Misiek
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Nie ma się do czego przyczepić. Ewentualnie do nie zbyt dużego miejsca z tyłu na nogi. Zwarte, nie duże kombi. W sam raz dla nie dużej rodziny.
~Przemek
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Ciekawe, ładne, atrakcyjne auto o bezawaryjnym silniku. W moim egzemplarzu brak tylko eelektrycznych siedzeń i podgrzewanych lusterek mimo, że nei jest to wersja S-line. Polecam.
~Dudek
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
irytujący jest mały zbiornik na płyn do spryskiwaczy. Dla porównania mam w firmie Doblo, do którego wchodzi 2x więcej. Jakość wykonania bardzo dobra,
4,1
~MARIO438
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Sporadyczny, niewielki zgrzyt prz włączaniu 3-go biegu (może brak mi doświadczenia) (Skrzynia biegów)
3,2
~Dedzik
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Wszelkie przyciski, schowki są pod ręką. I tak powinno być w każdym aucie. (Ergonomia)
~pawel
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Jak widze ze ktos porownuje a4 z dacia, toyota czy innym g... to znaczy ze tym autem nigdy nie jezdzil i zna go tylko z kolorowych obrazkow albo opowiadan zazdrosnych kolegow!!!
~Kuraś
Avant 1.6 i 102KM 75kW
Auto świetne i na każdą kieszeń, nie rdzewieje , nie psuje się, części eksploatacyjne tanie. Cóż chcieć więcej... no moze więcej koni.
~sebutek
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Świetne auto z oszczędnym i dynamicznym silnikiem. Auto użytkowałem od 2007 roku, sprowadzone z Francji po drobnej stłuczce z przebiegiem 113.000 km. Zrobiłem nim około 100 tysięcy kilometrów, olej i filtry wymieniane co 10-12 tysięcy kilometrów. Po drodze przydarzyło się kilka usterek, mianowicie do wymiany był: czujnik temperatury spalin, łożysko prawego koła, padła sprężarka klimatyzacji, jeden sensor PDC, padł alternator i 2 razy...
~Kris Gdańsk
Avant 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
Ogólnie dopóki nic się nie psuje samochód rewelacja!
~Oliwier
Avant 1.6 i 102KM 75kW
Jeden z ostatnich porządnych samochodów, z ktorym raz w roku jedziesz na serwis, a potem spokojnie śmigasz nie martwiąc się o psujące się pierdół.
Audi A4 B7 Avant