Lista ocen Audi A4 B7 Avant (175)

~Mortassi
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu, jak na te pieniądze, samochód bardzo dobrze dopracowany. Samochód mimo 13 lat - nadal po woskowaniu, polerowaniu, zwraca uwagę a w środku wygląda jak nowy, ciężko dopatrzeć się śladów zużycia - stąd jeśli ktoś ma około 180 000 i wytarte siedzenia, kierownicę, nie powinien raczej brać wskazań licznika na poważnie. Zużycie oleju około 0,5l na 10 000 km, ale dokładniejsze dane podam jak będę miał samochód...
~errorfree
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
A4 Avant 1.9 TDI oceniam jako dość dobre auto, zadbany egzemplarz raczej będzie długo się dobrze sprawował. W mojej wersji brakuje mi elektrycznie ustawianych foteli i podgrzewanych lusterek ale pewnie w innych ta opcja jest.
~Przemek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto w automatycznej skrzyni, nie wiem czemu nie można wybrać AUTOMATU! Przyjemnie się jeździ, auto dynamiczne, pewne w prowadzeniu. Wszystkie gadżety umilają użytkowanie. Ważne jest to, że auto jest dobrze złożone- wchodzisz i mówisz no nie trzeszczy, nie odstaje auto mierzące wyżej niż rywale.
~Tyc_jan
Avant 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
Kolejnie moje auto ? ... Audi 3.0 tdi Quattro na dobrym chipie
~agromich2@op.pl
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Myślę, że trochę kucyków osłabło - ale to już 170.000 km (Silnik)
~rt87@o2.pl
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Mam kilka słów na podsumowanie. Kupiłem 1.9 bo to sprawdzony silnik, kupiłbym 2.7 l gdyby opłaty sprowadzonego samochodu nie były tak koszmarne dla silników powyżej 2 l. Więc 1.9 to za mały silnik do tego auta, zawieszenie do jazdy jest idealne natomiast wahacze kosztują... nie miałem przyjemności wymieniać ale dużo znajomych to przechodziło. No i te polskie paliwa... już raz się przejechałem na dziadostwie to mi przez to głośniej silnik teraz...
~2.7 Tdi 210 Ps
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Jestem zadowolony jednym slowem cudo nastepne auto to tez audi tylko ze 3.0 tdi :)
~xyz
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Bardzo ciche auto, bez "bocianów pod maską", z dość dobrym spalaniem i przyspieszeniem. Minusem jest "ciężki przód" ale zawieszenie zacząło pukać dopiero przy 740000km po drogach krajowych (0 autostrad).
~Piotrek
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Auto naprawdę szczerze polecam. Trzeba tylko dbać o samochód. I kupić dobry egzemplarz. Samochód przyspiesza rewelacyjnie. Ostatnio wygrany start spod świateł z BMW X5 3.0 D. Jest to piękne rodzinne auto o zaciętym sportowym. Nawet z silnikiem diesla.
3,8
~mario
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jestem na tyle zadowolony, że pomimo wyżej opisanego problemu kupiłbym taki samochód ponownie, oczywiście licząc na to, że nic takiego już nie wystąpi.
Audi A4 B7 Avant