Oceny Audi A4 B7 Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW 2004-2008

Audi A4 B7 Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW 2004-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B7 Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW 2004-2008

Audi A4 B7
Mam kilka słów na podsumowanie. Kupiłem 1.9 bo to sprawdzony silnik, kupiłbym 2.7 l gdyby opłaty sprowadzonego samochodu nie były tak koszmarne dla silników powyżej 2 l. Więc 1.9 to za mały silnik do tego auta, zawieszenie do jazdy jest idealne natomiast wahacze kosztują... nie miałem przyjemności wymieniać ale dużo znajomych to przechodziło. No i te polskie paliwa... już raz się przejechałem na dziadostwie to mi przez to głośniej silnik teraz...
~dominik_męcik
Audi A4 B7
Moja ocena to 5. Auto względnie bezproblemowe, dobre prowadzenie, atrakcyny wygląd. Nie było okazji wcześniej napisać ale całkiem niezłe nagłośnienie. Oczywiście jest parę rzeczy które mnie trochę denerwują ale sumarycznie jest więcej zalet niż wad. Po 2 latach uznaje że to był dobry zakup.
~errorfree
Audi A4 B7
A4 Avant 1.9 TDI oceniam jako dość dobre auto, zadbany egzemplarz raczej będzie długo się dobrze sprawował. W mojej wersji brakuje mi elektrycznie ustawianych foteli i podgrzewanych lusterek ale pewnie w innych ta opcja jest.

Usterki Audi A4 B7

Audi A4 B7 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~danieltor
Audi A4 B7
samochód mam od roku, kupiłem naprawdę zadbany egzemplarz z oryginalnym przebiegiem, silnik 1.9 miałem w octavii którą zrobiłem 160 tys, wiec wiedziałem czego się spodziewać. trochę obawiałem się pompowtrysków o których słyszałem sporo niedobrego, ale zobaczymy. Prowadzenie jest rewelacyjne, auto na 16 trzyma się jak przyklejony, w środku dopracowane idealnie, mimo 200tys żadnych skrzypień, trzeszczeń. Plastiki i cała reszta-brak oznak...
~Tomi
Audi A4 B7
Samochód mogący się podobać. Silnik 1,9 (świadomy wybór) to sprawdzona konstrukcja o słabej jednak kulturze pracy, ale ekonomiczny i w miarę bezawaryjny, po małej modyfikacji mocy osiągi na niezłym poziomie. Materiały wykończeniowe bardzo dobrej jakości. Samochód dopracowany, posiadający więcej zalet niż wad, co nie zmienia faktu że w mojej opinii, trochę przewartościowany.
~Johnny
Audi A4 B7
Bardzo dobry samochód dla osób chcących się przemieszczać bezpiecznie i oszczędnie z pkt. A do B. Auto bardzo dobrze się prowadzi. Było wyborem z rozsądku i się sprawdziło w tej roli bardzo dobrze.
~Przemek
Audi A4 B7
Ciekawe, ładne, atrakcyjne auto o bezawaryjnym silniku. W moim egzemplarzu brak tylko eelektrycznych siedzeń i podgrzewanych lusterek mimo, że nei jest to wersja S-line. Polecam.
~makenoise
Audi A4 B7
Generalnie fajne auto. Ocenę obniżają notoryczne kłopoty z DPF-em.
~Ozzy
Audi A4 B7
Auto wygodne, funkcjonalne, przyjemne w eksploatacji ale bez szaleństwa. Drogie części, naszczście mało awaryjne (jak narazie)
~pawel
Audi A4 B7
Jak widze ze ktos porownuje a4 z dacia, toyota czy innym g... to znaczy ze tym autem nigdy nie jezdzil i zna go tylko z kolorowych obrazkow albo opowiadan zazdrosnych kolegow!!!
Audi A4 B7 Avant