Lista ocen Audi A4 B7 Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW 2004-2008 (37)

~errorfree
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
A4 Avant 1.9 TDI oceniam jako dość dobre auto, zadbany egzemplarz raczej będzie długo się dobrze sprawował. W mojej wersji brakuje mi elektrycznie ustawianych foteli i podgrzewanych lusterek ale pewnie w innych ta opcja jest.
~rt87@o2.pl
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Mam kilka słów na podsumowanie. Kupiłem 1.9 bo to sprawdzony silnik, kupiłbym 2.7 l gdyby opłaty sprowadzonego samochodu nie były tak koszmarne dla silników powyżej 2 l. Więc 1.9 to za mały silnik do tego auta, zawieszenie do jazdy jest idealne natomiast wahacze kosztują... nie miałem przyjemności wymieniać ale dużo znajomych to przechodziło. No i te polskie paliwa... już raz się przejechałem na dziadostwie to mi przez to głośniej silnik teraz...
4,1
~Johnny
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Bardzo dobry samochód dla osób chcących się przemieszczać bezpiecznie i oszczędnie z pkt. A do B. Auto bardzo dobrze się prowadzi. Było wyborem z rozsądku i się sprawdziło w tej roli bardzo dobrze.
~dominik_męcik
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Moja ocena to 5. Auto względnie bezproblemowe, dobre prowadzenie, atrakcyny wygląd. Nie było okazji wcześniej napisać ale całkiem niezłe nagłośnienie. Oczywiście jest parę rzeczy które mnie trochę denerwują ale sumarycznie jest więcej zalet niż wad. Po 2 latach uznaje że to był dobry zakup.
~danieltor
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
samochód mam od roku, kupiłem naprawdę zadbany egzemplarz z oryginalnym przebiegiem, silnik 1.9 miałem w octavii którą zrobiłem 160 tys, wiec wiedziałem czego się spodziewać. trochę obawiałem się pompowtrysków o których słyszałem sporo niedobrego, ale zobaczymy. Prowadzenie jest rewelacyjne, auto na 16 trzyma się jak przyklejony, w środku dopracowane idealnie, mimo 200tys żadnych skrzypień, trzeszczeń. Plastiki i cała reszta-brak oznak...
3,6
~Tomi
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Samochód mogący się podobać. Silnik 1,9 (świadomy wybór) to sprawdzona konstrukcja o słabej jednak kulturze pracy, ale ekonomiczny i w miarę bezawaryjny, po małej modyfikacji mocy osiągi na niezłym poziomie. Materiały wykończeniowe bardzo dobrej jakości. Samochód dopracowany, posiadający więcej zalet niż wad, co nie zmienia faktu że w mojej opinii, trochę przewartościowany.
~Przemek
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Ciekawe, ładne, atrakcyjne auto o bezawaryjnym silniku. W moim egzemplarzu brak tylko eelektrycznych siedzeń i podgrzewanych lusterek mimo, że nei jest to wersja S-line. Polecam.
~pawel
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Jak widze ze ktos porownuje a4 z dacia, toyota czy innym g... to znaczy ze tym autem nigdy nie jezdzil i zna go tylko z kolorowych obrazkow albo opowiadan zazdrosnych kolegow!!!
~sebutek
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Świetne auto z oszczędnym i dynamicznym silnikiem. Auto użytkowałem od 2007 roku, sprowadzone z Francji po drobnej stłuczce z przebiegiem 113.000 km. Zrobiłem nim około 100 tysięcy kilometrów, olej i filtry wymieniane co 10-12 tysięcy kilometrów. Po drodze przydarzyło się kilka usterek, mianowicie do wymiany był: czujnik temperatury spalin, łożysko prawego koła, padła sprężarka klimatyzacji, jeden sensor PDC, padł alternator i 2 razy...
~Ozzy
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Auto wygodne, funkcjonalne, przyjemne w eksploatacji ale bez szaleństwa. Drogie części, naszczście mało awaryjne (jak narazie)
Audi A4 B7 Avant