Lista ocen Audi A4 B7 Sedan (32) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Czujniki parkowania mi dwa razy padły (orginał 250, podroby podobno po 50) Czujnik ABS fotela kierowcy (150zł nowy oryginał) Czasami pojawia się komunikat że nie działają jakieś światła z tyłu (różnie, raz stop, raz postój, raz podświetlenie tablicy), jest to spowodowane zwarciem na wiązce idącej z klapy do auta. Przy otwieraniu bagażnika czasami się coś tam poruszy i wtedy to wyskakuje (pomimo że światło działa). Zanim dałem to naprawić...
~elmiko@vp.pl
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
I tu zaczynają się schody. Usterki: Na wstępie woda z klimatyzacji wlewa się do kabiny zaraz po wyprowadzeniu auta z salonu. 5000km- auto się samo zamykało: wymiana komputera i kluczyków, po roku wymiana listwy chromowanej pod klapą bagażnika (obecnie jest trzecia listwa: wymieniana jest co roku: pęcherze) 37000km- wymiana zamka bagażnika: nie zamyka się 40000km- leje się woda do xenonów: wymiana przednich reflektorów: odpowiedź audi TO...
~dano
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
generalnie ok. choć podczas 4 lat użytkowania zdarzyło mi się mieć problem z czujnikami parkowania (zaśniedziałe styki), hamulca (przetarty kabelek), poziomu świateł (w sumie są 4 czujniki ale czujnik odpowiedzialny za to znajduje się przy lewym wahaczu okazało się jednak że był przetarty kabelek po zimie). Teraz pojawił się problem z tempomatem - nie działa:(
~Cinek
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
Jw. plus uszkodzone drzwi schowka przed pasażerem, usterka zamykania klapy bagażnika przy ujemnych temperaturach, problem z elektryką (zamykanie drzwi pasażera z przodu za pomocą centralnego zamka).
~Michał G.
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Nie zawsze działajacy parctronic. Dwa razy rozłączyła się poduszka powietrzna i wyświetlil się błąd. Poduszki podsilnikowe do wymiany. Wymiana rozrządu, ale z tym powinien kazdy sie liczyć.
~Izabell
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
jak do tej pory auto poza normalnym zużyciem - czyli klocki , tarcze , paski , filtry.. ani razu nie sprawiło przykrej niespodzianki nawet turbina mimo ponad 230tys - jest oryginalna
~Kamillo
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Problem z pompą wtryskową( odkręcila się sruba od odpowietrzenia z tego co wiem i caly olej napedowy został na drodze, drobna sprawa ale straciłem 2 godziny na uruchomieniu auta)
~Radwi
Sedan 3.2 V6 FSI 256KM 188kW
Minus za problemy z zamkiem klapy bagażnika i drugi za przepalony led od podświetlania tablicy który trzeba kupić cały z obudową
~adamo666@op.pl
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
20000km złamany zawias od schowka podobno to normale 10000km zepsuty zamek bagażnika otwierał się w czasie jazdy
Dziennik kosztów dla Audi A4 B7 Sedan
8,3
11,9
10,2
~Roman
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
W moim egzemplarzu totalnie nic się nie działo, prawie 10 lat bez żadnych niemiłych niespodzianek.
Audi A4 B7 Sedan