Lista ocen Audi A4 B7 (302)

~Roman
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
Posiadam ten samochód prawie 10 lat i przejechałem nim osobiście ponad 300 tyś. km, więc myślę, że to odpowiedni czas, żeby się wypowiedzieć. Do zakupu tego modelu długo się przymierzałem. Miałem dylemat, czy wybrać e90 czy Audi a4. Natomiast, gdy przejechałem się pierwszy raz w komisie a4 b7, a potem e90, to stwierdziłem, że muszę mieć Audi. Między tymi autami jest przepaść w wygodzie. Mój egzemplarz jest z silnikiem 2.0 Turbo FSI EA113 BGB....
~Grzegorz
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu chociaż jakość podzespołów nie jest już najwyższej klasy i te duże i kosztowne awarie Turbo + Pompo-wtryskiwacze + Głowica to są bardzo kosztowe awarie idące w dziesiątki tysięcy złotych
~lemanek008
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Wygląd z zewnątrz super, wewnątrz poprawnie do bólu, dobre materiały według mnie lepsze od BMW. Trochę mało miejsca na tylnej kanapie
~jaroM
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Swietny silnik, trakcja. Dobre wyciszenie. Trochę za małe gabaryty - w końcu jest większe A6
~Izabell
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
świetne auto , tanie w utrzymaniu i eksploatacji , niezawodne..
~snajper1998@interia.pl
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Po chipie silnik pracuje idealnie, ale naprawde nie rozumiem czemu nalezy \"poprawiac\" po panach z audi, zwlaszcza ze w danych technicznych zawarte sa nieprawdziwe dane
3,4
~aldo moro
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jak na auto rzekomo z klasy premium to troche za malo zalet. Trudno mi tez zauwazyc jakikolwiek Vorsprung durch Technik. Poza wygodna pozycja i dobra jakoscia wykonania, reszta odstaje na minus od sredniej w klasie. No a ze to jest auto a nie mebel, to ocena przecietna musi byc przecietna.
4,1
~Johnny
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Bardzo dobry samochód dla osób chcących się przemieszczać bezpiecznie i oszczędnie z pkt. A do B. Auto bardzo dobrze się prowadzi. Było wyborem z rozsądku i się sprawdziło w tej roli bardzo dobrze.
~Arek
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Auto bardzo dobre, ogólnie jestem zadowolony i nie żałuje zakupu. Bardzo trudno jest kupić zadbany egzemplarz. Auto dynamiczne z dużym potencjałem na modyfikację. Spokojnie po drobnych modach radzi sobie z S4
~wojtpol
Avant 3.0 V6 TDI CR 233KM 171kW
Idealny samochód. 270KM dają radę w każdych warunkach, quattro do super rozwiązanie na śliskie drogi. A bardzo bogate wyposażenie powinno zadowolić najbardziej wymagających.