Lista ocen Audi A4 B8 Avant (36) - Ergonomia

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vaginiarz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Gdyby nie skiepszczona obsługa mmi i panelu klimatyzacji na plus. Klimatyzacja zimą sprawia, że chce go podpalić..ta pora roku wymusza na mnie ustawienia malnalne tj, temp max, kierunek nawiewu szyba, twarz, nogi i do tego momenty ok ale ustawiając prędkość dmuchawy auto zawsze wie lepiej i chce ci szybciej dmuchać. Sprawia to,.ze ustawiam Beg nawiewu na 6,.a za.chwile patrzę i jest 8. Gdy auto nierozgrzane to nie chce wiać szybko, chyba że...
~Roman
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach pozwala idealnie dopasować pod każego kierowcę, świetne wykończone wnętrze dużo miejsca nad głowami z przodu i z tyłu, z tyłu więcej miejsca na kolana niż w BMW e90, polce widzenia wzorowe w każdym kierunku, łatwy dostęp do podłokietnika, klimatyzacji, schowka, hamulec ręczny standard elektryczny narazie niezawodny, 8 poduszek powietrzych zapewnia doskonałe bezpieczeństwo, prześwit auta pozwala za...
~Jarosław69
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Dobra ,jedynie usytuowanie wyłacznika systemu start-stop za drążkiem zmiany biegów niefortunne jak i cały system. Pokrętło wysokości świateł niewidoczne z miejsca kierowcy. Nieprecyzyjne mechanizmy automatycznego otwierania okien. Brak w standardzie zamykanego schowka między fotelami przednimi. Dokupiłem sportowe fotele z szeroką regulacją więc jest OK.
~Dump
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Dobija mnie ilosc przyciskow. I to ze telefon z kierownicy obsluguje sie na wyswietlaczu z przodu a nie na glownym. Tak samo z radiem. Jezeli to jest wzor ergonomii to chyba dzial PR Audi wydal niezla kase na reklame w "prasie fachowej". Radio gra super. Polecam tez dach panoramiczny bo tworzy fajna atmosfere.
~zelon
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Wszystkie przyciski w intuicyjnych miejscach. Tempomat chyba lepiej byloby kontrolowac z kierownicy, ale dramatu nie ma. Tylko ta skrzynia ... Regulacja foteli...hmmm..srednia, w aucie za taka kase spodziewalbym sie czegos lepszego, ale moze to rzecz gustu.
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Wszystko pod ręką jak w każdym Audi/VW. Szczególnie przypada mi do gustu sterowanie MMI z konsoli bocznej. Duże schowki w drzwiach, schowek w podłokietniku, miejsce na 2 kubki kawy. Na moje oko nic zarzucić nie można. Wszystko jest pod ręką.
~Andrew
Avant 2.0 TFSI 211KM 155kW
Wszystko pod ręką.intuicyjna obsługa.piękne wstawki ze szczotkowanego aluminium,wygodne sportowe fotele,świetny układ nagłośnienia B&O(14 głośników), genialna sportowa kierownica s-line z perforowaną skórą w żadnym bmw nie ma tak wygodnej kierownicy!!!
~Artek 1970
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
wszystko pod reka barzo madrze rozplanowane,troche nie najlepsza regulacja radia z kierownicy tu wszystkie marki maja lepiej, brak regulacji ledzwiowej w fotelu kier. to tragedia w aucie tej kl.i za te pieniadze
~TW
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
wszystko na swoim miejscu, obsługa intuicyjna bez instrukcji (nawet system MMI); jakby się czepaić , to może brak 1 małego schowka pod panelem klimy na drobiazgi i za mały schowek na okulary
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8 Avant
7,4
10,1
~Olek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
W to niemcy potrafią, wszystko jest na swoim miejscu. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to uchwyty na kubki. Albo wsadzam dwa napoje albo korzystam w pełni z podłokietnika.
Audi A4 B8 Avant