Lista ocen Audi A4 B8 Avant (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
W samochodzie są dosyć małe okna Oglądając się za siebie jest o wiele mniejsza widoczność niż np w passacie czy bmw. Kolejna sprawa to słupki a i b Przy wyjeździe np z drogi podporządkowanej o kącie mniejszym niż 90, trzeba się nagimnastykowac żeby zobaczyć czy cos nadjeżdża. Lusterka są duże jak na tego typu samochód, jak w suwie, nie ma problemu z cofaniem
~zelon
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Widocznosc bardzo dobra. Fotele wygodne, srodek cieszy oko, swietne materialy, bardzo dobre spasowanie, duzo systemow ulatwiajacych zycie. Jest naprawde dobrze. Odejmuje jedna gwiazdke za topornosc obslugi (skrzynia, ciezko chodzace drzwi i klapa bagaznika).
~Vaginiarz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Lusterka boczne duże i widać w nich pięknie ale zasłaniają troskę zjadynze szkrzyzowan. Moje są wyjątkowo duże, większość ma niższe lusterka, być może tam lepiej. Doceniam widoczność dzięki wielkiem zwierciadłom.
~Lukasz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Jest fajnie. Na początku fotel mnie męczył bo jest twardy (dużo twardszy niż w B7) ale przyzwyczaiłem się i teraz jest ok. Mogę jechać 1000 km jednego dnia i nie mam problemów z plecami.
~Maciej
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Auto posiada dość długą maskę i wystający zderzak, do tyłu też nie widać zbyt wiele, parkowanie może być troszkę problematyczne, polecam czujniki parkowania przód i tył, sytuację poprawiają duże lusterka
~Olek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Bez zarzutu, lusterka duże. Do tyłu widocznośc ok. Szyby nie są tak małe jak w nowszych samochodach. Słupki nie przeszkadzają podczas cofania.
~Jarosław69
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Widoczność doskonała do przodu (wielki atut tego modelu ,a przed kupnem siedziałem w wielu samochodach) ,do tyłu w avancie radzę dokupić czujniki.
~TW
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
dla mnie doskonała; wszystkie lusterka są duże i przyciemniane automatycznie, z tyłu również bezproblemowo (kombi), czujniki cofania z wyciszeniem audi
~Bloku
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
Trochę jak w samochodzie sportowym. Widać wszysto ale jest wrażenie jakby widok na szosę z przodu był najważniejszy.

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Hallo
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Widzialność dobra może trochę tylne słupki wadzą, ale czujniki dają radę... i chyba to w większości standard...
Audi A4 B8 Avant