Lista ocen Audi A4 B8 Limousine (83)

~Kiner72
Limousine 2.0 TDIe 136KM 100kW
Na początku zaznaczę ,że jestem dość wybredny i nie będzie tu achów i ochów.Przesiadając się z Yarisa myślałem,że to będzie zamiana Kasztanki na Araba,niestety zawiodłem się troszkę. Jak na Audi trochę słabo.Spodziewałem się lepszej jakości.
~Robert
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
silnik tdi common rail wysoka kultura pracy,brak turbo dziury , pracuje prawie jak benzyna tylko na niższych obrotach.170 KM naprawdę duża dynamika (Silnik)
~rafal_materlinski@poczta.onet.pl
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
bardzo elastyczny i mimo 143 koni zupełnie wystarcza by ekonomicznie i z werwą przemieszczać się tym autem (Silnik)
~Fliesentechnik
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
W porównaniu do Passata b6 znacznie mniej miejsca ale wyraźnie lepiej się prowadzi. Silnik o tej samej pojemności ale trzy konie więcej robi różnicę nie tak w mocy jak w bezawaryjności motoru. 140KM miałem i odradzam. Sypie się zawsze i wszędzie. Jeśli ktoś ma zamiar kupić audi 2.0 tdi 143 KM to zapewniam że jeśli egzemplarz jest zadbany to się nie zawiedzie. Polecam.
~Karol ...
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
Ten samochód jest dlamnie idealny - Jest bardzo ładny (polecam xenony) ,ludzie sie często za nim oglądają :)
~Tomek
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Pracuje cicho, nie słychać typowego klekotu diesla. Odpala przy -20 C bez problemu. Utrzymuje bardzo równe obroty. Jeżeli chodzi o moc to do normalnej jazdy w zupełności wystarczy, chociaż mocy nigdy zbyt wiele. Wyprzedzanie TIRów bez większych problemów. Zbiera się od niskich obrotów. (Silnik)
2,3
~Andrzej
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
Witam was wszystkich i musze rzec ze to auto pozostawia jeszcze wiele do zyczenia jakosc wykonania jest kiepska i mnie wcale nie zadowala mialem przyjemnosc jechac tym autem ponad 1000km i byla to moja najgorsza podroz jaka w zyciu odbylem . Fotele sa bardzo ale to bardzo nie wygodne brakuje im komfortu Mercedesa i Saaba!!!. Co do silnika to tez nie najlepszy 2.0TDI 143km 6 man. elastycznosc nie za dobra (5 os.+ bagaz). Trzy dorosle osoby z...
~Alex
Limousine 2.0 TDI 120KM 88kW
Stylistyka auta jak dla mnie wzorowa. Do tego oszczędny i "dynamiczny" silnik diesla. Zupełnie wystarczający w trasie jak i w mieście.
~Maryjan
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
poprostu fantastyczny silnik, nic dodać nic ująć, wysokakultura paracy, elastyczność na przyzoitym poziomie (Silnik)
4,1
~XXX
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Auto super lecz za drogie jak za tą półkę nie zapominajmy że to niższa połka jezeli chodzi o limuzyny
Audi A4 B8 Limousine