Lista ocen Audi A4 B8 Limousine (83)

~bimber
Limousine 1.8 TFSI 120KM 88kW
brakuje trochę mocy - ale tragedii nie ma - podobnie jeździł 140 konny nissan primera (Silnik)
~J
Limousine 2.0 TFSI 180KM 132kW
Przód prawy i lewy dobry. Tył słaby, mała wydajność. (Wentylacja i ogrzewanie)
3,1
~Pablo
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
jestemm zawiedziony jakością lub lepiej całkowitym jej brakiem.
~zenonpietras@wp.pl
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
Bardzo dobre dzialanie klimatyzacji w tym samochodzie.Sporo lepsze niz w poprzednich modelach. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Sara
Limousine 3.0 TDI 240KM 177kW
Auto bardzo fajne, serio jestem z niego mega zadowolona! Idealne dla takiej kobitki jak ja - jest wygodne, tanie w utrzymaniu, szybkie i ma dużo miejsca z tyłu przez co można się zabawić ze swoją drugą połówką na tylnich siedzeniach ;) Sama nagrałam z moim byłym dużo materiałów, z resztą można to sprawdzić na moim insta @zajmesietoba
~Barti
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Silnik rewelacja - dotychczas jeżdziłem diesel 140KM, 170 KM ale ten silnik to inna bajka ta lepsza! Kultura pracy i osiągi rewelacja!! (Silnik)
3,4
~kozik
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Auto absolutnie nie jest złe, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny jest świetne, można by powiedzieć że najładniejsze w klasie, ale ogólnie nie wypada najlepiej, ma swoje wady, samochód ma nie tylko wyglądać!! Jeżdżę już od wielu lat i miałem bardzo dużo osobówek i mogę coś na temat samochodu powiedzieć.
~_Ryan
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
doskonale dla trasy - miasto trochę gorzej ale i tak rewelacja jak na benzynę 160KM - zależy też jak jeździsz (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~r
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
nie mogłem uwierzyć, że to diesel. Mostrzostwo świata. (Silnik)
3,5
~kamil
Limousine 2.7 TDI 190KM 140kW
Auto użytkowane jest w miescie oraz w trasie, raport jest to średnie spalanie z odczytu z komputera oraz z moich obliczeń. Gdy jeżdżę po samym mieście spalanie sięga nawet 12 litrów.Nigdy nie zszedłem poniżej 9.0l na średnim. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Audi A4 B8 Limousine