Lista ocen Audi A4 B8 Limousine (83)

3,7
~Maryjan
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Dla porównania przejrzyjcie moją wcześniejszą opinię pod pseudonimem "Maryjan", którą zamieściłem 12/08/2008. Gdyby podejście ludzi pracujących w audi byłoby właściwe, moja ocena zapewne byłaby wyższa, ale to przez kontakt z pracownikami danej marki, klient ocenia jakość marki (a o jakości marki świadczy również obsługa posprzedażna, jakość sewisu itp.). W audi klient jest ważny na etapie zakupu auta, później robi się wszystko, by firma audi...
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto bardzo dobrze wyciszone, wygodne, wysoka jakosc wykonania, materialy wewnatrz bardzo dobre, szybko nagrzewa sie wnetrze zima poniewaz jest dodatkowe ogrzewanie elektryczne dopuki nie nagrzeje sie uklad chlodzenia
~ZAK
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Piszą o tym aucie, że najlepsze w swojej klasie. I to jest najlepsze auto w tej klasie. Z całym szacunkiem dla wszystkich innych marek. No, może nowa C-klasa? W nowym A4 dopracowano każdy szczegół. Perfekcja. Można się zakochać.
~Alertkam
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Fajne auto, miłe i dobrze wykończone w środku. Na trasy, które są dziur i kolein jest idealny Wersja sedan cieszy oko, ale trzeba mieć na uwadze koszty utrzymania, ten egzemplarz lubi pić paliwo , 11 l na 100 km czyli 10 km kosztuje mnie 1 litr paliwa, to dość dużo ale jak by nie patrzeć 1700 kg trzeba wprawić w ruch. Co do awarii poszedł plastik przy pompie płynu chłodniczego, niby ni poważnego, ale trzeba rozebrać pół auta, w dodatku trzeba...
~Pelek
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Autko genialne! Idealnie trzyma się drogi, układ kierowniczy perfekcyjny. Nie jeźdzę szybko, ale czasami na autostradzie idzie się zdziwić, że auto pędzi już 180 km/h. Silnik niezwykle dynamiczny. Małe, zwinne, szybkie autko z klasą, i świetnym wyglądem.
~Jacoxp
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Piekna linia nadwozia, nieco ciasny z tylu, ale bagaznik ok. Niestety, w porownaniu do mercedesa - bieda w srodku. Wszystko jako opcja zamiast w standardzie.
~kubiisz
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Cena jest wysoka , bo wiadomo klasa premium , ale za to otrzymujemy wszystko , co dobry samochód powinien oferować.
~Jonagold
Limousine 3.0 TDI 240KM 177kW
Bardzo dobre autko. Wybor byl miedzy 330XD a A4 wlasnie. Wczesniej mialem juz 320D, wiec wiedzialem jak jezdzi BMW. Ogolnie na plus dla Audi srodek i przestrzen, reszta na podobnym poziomie.
~marcin.v
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Kolega powyżej wspominał o skodzie superb .Superb 2 jest jak dlamnie ( i nie tylko) wyjatkowo brzydkim samochodem - a jesli już człowiek ma wyłozyc na coś ponad 150 tys - to niech to już będzie ładne żeby sprawiało przyjemnoś a ine wygladało jak dwa zespawane samochody i do tego napompowane (superb)
~Adam G.
Limousine 2.0 TFSI 180KM 132kW
Kupiłem Autko sprowadzone z zagranicy przy przebiegu 120 tyś km, obecnie mam 196 tyś km, więc mogę powiedzieć coś o samochodzie... Ogólnie autko bardzo przyjemne, dobrze zrobione i świetnie wygląda. Na zakrętach super się trzyma drogi , zawieszenie płynnie wybiera wszystkie dziury. Wygłuszenie rewelacyjne, w środku cicho i wygodnie. Trochę słaby sprzęt audio i spryskiwacze psikają jakoś tak dziadkowato - 3 strumienia z każdej dyszy jak w...
Audi A4 B8 Limousine