Lista ocen Audi A4 B8 Limousine (83)

~LK
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Auto z napędem na cztery koła i automatem sprawuje się wyśmienicie. Proszę się nie bać wysokiego spalania. Z mojego doświadczenia wynika, iż jest wyższe od manuala z napędem na przód o mniej niż 1l. Na pochwałę zasługuje także świetny system audio \"Symphony\".
~sxsx
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Rewelacja , szybki , dunamiczny, elastyczny i bardzo ekonomiczny . W końcu zastosowano CR dzięki czemu jest cichy ( nie ma już tego okropnego klekotania) , i wyzbyto się wad technologicznych które posaidłąy pierwsze silniki 2.0 (jeszce na pompowtryskach) (Silnik)
~Geralt21
Limousine 2.0 TFSI 180KM 132kW
Auto kupiłem z Niemiec od prywatnego właściciela. Przez 3 lata użytkowania zdarzyła mi się tylko jedna poważna awaria związana z rozrządem, poza tym nie mogę narzekać. Mój egzemplarz na szczęście miał już rozwiązany problem z pobieraniem olej. Audi prowadzi się świetnie zarówno latem jak i zimą, mimo że jest to napęd tylko na przód nie miałem nigdy problemów z panowaniem nad autem. Moc 180 km jest jak najbardziej wystarczająca. Wnętrze mimo...
~Audi fan
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
Zastanawiałem się na SUV-em typu Outlander czy nowy Forester. Ostatecznie padło na Audi i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. Samochód jest rewelacyjny. Jakość wykończenia i materiały bardzo dobre.
~Stach
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
szkoda że za każy element wyposażenia trzeba słono dopłacić.
4,1
~Darex
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto jest piękne, byłoby doskonale gdyby jednak nie drobne niedoskonałości. No i afera ze spalinami. Trochę wstyd.
~speed
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
Według mnie auto bezkonkurencyjne w swojej klasie!!! wachałaem się miedzy nim a nową hondą Accord - padło na A4 i nie żałuje :)
~Radek.
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto ogólnie średnio... Przez okres 3 miesięcy włożyłem w nie ok 9 tys zł. Układ paliwowy ( wtryski pompa) później amortyzatory, klimatyzacja się rozszczelniła i jeszcze kilka rzeczy... Wyciszenie i wygoda jak najbardziej na plus, ale to tylko tyle bardzo słabo dopracowane auto, czegoś więcej się spodziewałem po Audi, kupujłem to auto z myślą że będę spokojnie jeździł bez awarii ale jednak się przeliczyłem...
~PiotrS
Limousine 2.7 TDI 190KM 140kW
automat spisuje sie idealnie. Tryb sport z tym silnikiem podnieca ;) (Skrzynia biegów)

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kijakbartek@wp.pl
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
silnik rewelacja, ciągnie już od 1500obr/min i gdy disel kończy się na 4000obr/min to turbo benzyna ciągnie do 6500obr/min.przyśpieszenie poniżej 7sek do 100km/h z silinka 2.0T- mistrzostwo!!! (Silnik)
Audi A4 B8 Limousine