Lista ocen Audi A4 B8 (40) - Karoseria

Na liście zabraknie 198 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablito_0
Limousine 1.8 TFSI 120KM 88kW
Karoseria jest wykonana z bardzo dobrej jakości blach. Do powłoki lakierniczej też nie można się przyczepić. Przy zakupie B8, warto przyjrzeć się błotnikom, progom i klapie bagażnika ( konkretnie, to we wnęce, gdzie znajduje się tablica rejestracyjna. W górnych rogach koło lamp.) Wszystkie panele nadwozia są bardzo dobrze ze sobą spasowane.
~Adam
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto w dalszym ciagu może się podobać pomimo upływu lat. Powiedziałbym, że starzeje się z klasą. Aluminiowe wstawki dodają agresywności, plastikowe nadkola, progi jak i podwyższone zawieszenie dają do zrozumienia, że mamy do czynienia z czymś więcej niż tylko zwykłe A4.
~Olek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Lakier nawet gruby, natomiast podwozie dramat jak na audi, słabe fabryczne zabezpieczenie przed korozją, wózek, wzmocnienia, podłoga nad wózkiem, nawet w bagażniku przy odpływie korozja. Okej samochód ma 13 lat, ale jak na Audi to bardzo słabo.
~aprox99
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Miejsca wystarcza dla czterech.Audi chwali się jakością wykonania,u mnie jak stoję na światlach tu i tam w słupku coś trzeszczy jakby jakieś napięcia się rozładowywały.Koło lewego kolana ciągle cyka jakiś przekaźnik.Bagażnik ok na czterech
~Michał
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Samochód wygląda świetnie, sprawia wrażenie masywnego i dobrze wykonanego, światła LED i przód auta robi robotę, wygląda dość agresywnie
~mkrex
Avant Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Nie wiem jak mam się odnieść do karoserii. Na całym aucie 40 mikrometrów. Winna polerowania i cienkiej wyjściowej warstwy lakieru? Oczywiście bez rdzy ale przy tej warstwie lakieru dość często dziury od kamyczków.
~LuckyLuke
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Bez dodatkowego zabezpieczenia pojawiały się i będą pojawiać drobne odpryski. Dodatkowo robale rozbijane przy dużej prędkości spowodowały lekkie odbarwienie lakieru na przodzie maski. Auto użytkowane, a nie dopieszczane.
~Rafał M
Avant Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Jeśli chodzi o poszycie ma wady fabryczne niestety.Rdza wychodzi na błotnikach przednich( pod nimi jest wyciszenie które zbiera wodę i stąd rdza) czasami tylne błotniki potrafią też rdzewieć
~Jacek
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Tutaj główne zastrzeżenie do cieniusieńkiej warstwy lakieru. Jeżdżę dość szybko, szczególnie autostradami, i już po paru miesiącach nabawiłem się sporo odprysków z przodu, zwłaszcza na masce.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~Alertkam
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Jest wykonana porządnie nie ma Plastików, wyglada Pięknie i nie mam czegoś takiego jak odpryski. Z Tego co słyszałem Te modele sà porządnie zakonserwowane przez Ocynk i za To daje duży plus