Oceny Audi A4 B9 Limousine

Audi A4 B9 Limousine - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B9 Limousine

~paweł_budzich
Limousine 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Co tu dużo mówić, całokształt na duzy plus. S-line robi robotę , tak jak i 252km , wgniata w fotel aż miło, na ulicy robi duże wrażenie prawie każdy za nim spogląda ... Nagłośnienie B&O robi mega robote nie trzeba mięć masazy foteli taki ładny basior idzie. Szczyt techniki wszystko jest przemyślane na 100% . Kierowca ma bardzo mało roboty przy jego obsłudze. System MMI bardzo fajny i intuicyjny ale problematyczny z łączeniem kont i...
~Maciek
Limousine 2.0 TDI 150KM 110kW
Świetny bardzo spójny pakiet. Nic nie rozczarowuje, raczej pozytywnie zaskakuje. Wygląd, komfort, możliwości w zakrętach. Wszystko jest przemyślane i z czegoś wynika, a nie dlatego, że komuś się tak narysowało, albo właściwie to nie wiedział jak lepiej zrobić. Nie jest tak jak w samochodach luksusowych z Azji, że większość parametrów jest super, ale część mocno rozczarowuje. Wszędzie osiąga świetny wynik. Używanie tego samochodu sprawia...
~Sławek
Limousine 1.4 TFSI 150KM 110kW
Czym dłużej jeżdżę tym bardziej się przekonuje, może teraz trochę inaczej bym skonfigurował auto ale to drobiazgi. Na plus: - wygląd, - układ jezdny, - komfort, - systemy wspomagające na minus: - spalanie mogło być trochę mniejsze - już dwa razu uzupełniałem olej w silniku - system start i stop
4,1
~Rosynant2
Limousine 2.0 TFSI ultra 190KM 140kW
UPDATE po 46 tys. przejechanych kilometrów potwierdzam i podtrzymuję poprzednią ocenę. Samochód bardzo wygodny, cichy, szybki i oszczędny. Brakuje quattro oraz miałem usterkę z alarmem. Dodatkowo przy 40 tys. wylał tylny amortyzator. Z samochodu byłem bardzo zadowolony, ale ze względu na powiększenie rodziny musiałem zamienić na coś bardzie praktycznego i... kupiłem nowe A4 Avant, tym razem z quattro, ale tą samą opcją silnikową (obecnie...
~M.Kesiak
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Świetne połączenie osiągów i komfortu. Chcesz jechać spokojnie - włączasz adaptacyjny tempomat i samochód sam hamuje nie tylko przed innymi samochodami ale nawet przed skrzyżowaniami albo zakrętami! Chcesz poszaleć - skrzynia w tryb sport i mało kogo nie wyprzedzisz. Świetna trakcja, także na mokrym. Samochód cichy, również na autostradzie przy wysokich prędkościach
~Kosmita
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Samochód jest bardzo ładnie skonfigurowany, jest piękny, w środku super, prowadzenie ekstra. Gdyby nie drobne niedociągniecia, być może tylko w moim egzemplarzu, byłoby idealnie.

Usterki Audi A4 B9

Audi A4 B9 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Limousine 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Ogólnie oceniam samochód dobrze. Cztery gwiazdki dałem za trzaski w zawieszeniu podczas hamowania oraz zawieszające się MMI. Problemy te zostały rozwiązane w ASO w ramach gwarancji.
Audi A4 B9 Limousine