Lista ocen Audi A4 B9 (40) - Karoseria

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Limousine Facelifting 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Auto jest nowe więc ciężko coś więcej napisać aczkolwiek jeżeli chodzi o drzwi trzeba je dość mocno zamykać. (prawdopodobnie jest to kwestia niewyrobionych uszczelek). Drastyczny przykład widać w przypadku bagażnika (duży minus za brak automatycznego zamykania klapy bagażnika) gdzie trzeba naprawdę solidnie się przyłożyć żeby zamknąć bagażnik.
~Luk
Avant Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Stylistyka to kwestia gustu, przesiadłem się z Mazdy 6, która jest zdecydowanym przeciwieństwem stylistycznym. Natomiast mogę pochwalić Audi za grubość blach. O mazdę wystarczy, że się oparłem, a blacha uginała się pod naciskiem, w Audi tego nie zaobserowałem. Bardzo dobre materiały wykończeniowe w kabinie. Wszystko bardzo dobrze spasowane.
~Piotr
Avant 1.4 TFSI 150KM 110kW
Nie mam uwag co do karoserii, auto ma 4 lata i nie widać niepokojących odprysków, uszkodzeń. Istotne jest to żeby nie jeździć na zderzaku auta poprzedzającego bo wtedy odpryski są kwestia czasu. Szczególnie jeśli się jedzie za tirem który pędem powietrza szczególnie przy wyprzedzaniu zbiera wszystkie kamienie z pobocza
~M.Kesiak
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Ładne proporcje samochodu (silnik położony wzdłużnie), chociaż mógłby być nieco krótszy. Długość 4,73 m nie przekłada się na ilość miejsca na tylnej kanapie (to nie skoda). Karoseria sztywna, nic nie skrzypi ani nie trzeszczy. Plus za system zbliżeniowy we wszystkich drzwiach, c nie jest oczywiste nawet w samochodach premium.
~fanaudi1
Limousine 2.0 40 TFSI 190KM 140kW
Za około 22tyś więcej w tej samej konfiguracji można mieć a5 do którego trudniej się wsiada, niżej się siedzi, i ma w s-line o ponad 4cm mniejszy prześwit, jedyna różnica na plus dla a5 to że lepiej się prezentuje. A4 wybrałem również dlatego bo mniej rzuca się w oczy a w środku niczym się nie różni.
~Rosynant2
Limousine 2.0 TFSI ultra 190KM 140kW
Niski współczynnik oporu powietrza, bardzo dobrze spasowane (szczeliny równe i bardzo wąskie). W pakiecie s-line samochód wygląda bardzo dobrze, aczkolwiek dla niektórych może być nudny. Spory spoiler przedni mocno wystaje z obrysu karoserii, może się "podrapać" na parkingu. UPDATE: bez zmian.
~tomizna
Avant Facelifting 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Jeśli tu się ocenia wygląd, to cóż. Skłamałbym, gdybym powiedział, że to najładniejsze kombi w klasie, ale w S-line i na ładnej feldze 19 cali naprawdę robi robotę. Jeśli mam pisać o sztywności nadwozia, to nic nie skrzypi więc zakładam, że też jest wszystko w normie :)
~Mariusz
Limousine Facelifting 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Nic nie skrzypi. Wystarczająco cicho. Samochód nowy więc trudno spodziewać się jakiś dziwnych dźwięków. Klapa bagażnika wymaga srogiego p...cia żeby się zamknęła. Może się to kiedyś wyrobi. Zbyt mała ilość schowków. Zdecydowanie.
~CZ1986
Avant 3.0 TDI 272KM 200kW
Nic dodac nic ujac. Juz od lat Audi robi dobra robote. Lakier nie ten co przed wieloma laty - teraz musi byc ekologiczny i spelniac normy. Dlatego nie jest tak odporny na udrzenia kamieni przy predkosciach 200+.
~Adam
Avant 2.0 TDI 190KM 140kW
O gustach się nie dyskutuje ale b9 robi dobre wrażenie . Co do jakości lakieru, wydaje mi się ze nie ma się do czego przyczepić lakier jest twardy nie rysyje się od patrzenia na niego.