Lista ocen Audi A6 C4 (132) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 157 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adams
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
A6 C4 Sedan 2.5 tdi quattro, ciężko jest znaleźć taki egzemplarz, ja szukałem 3 miesiące aż znalazłem, wyposażenie jak na 95 rok jest dość spore: - abs, 4x4, klimatronik, wszystko w elektryce (lusterka i 4 szyby), podgrzewane fotele, komputer pokładowy, sportowe fotele, wykończenia karbonowe, niezniszczona tapicerka, brakuje mi tylko tempomatu i skóry (ale to da się zrobić) i była by full opcja za samochód dałem 15 tyś, w tej cenie...
~domi_i_jupi
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
nie od dzis wiadomo ze auta z pod znaku audi stoja w cenie....a tym bardziej z starymi niezawodnymi jednostkami napedowymi ktore pochodza od busów przewozocych ludzi po całym swiecie,,,,,jakość bardzo dobra powiedziałbym taka sama a nawet lepsza niz w moim ex fiacie stilo dziesieć lat mlodszego....a cena...to juz kwestia sporna.....wiecie jak to jest pieniądze rzecz nabyta...
~*****
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Jak ktos znajdzie lepsze autko w tej cenie to niech da znac!!! Ja swoj w super stanie chce sprzedac za 20.000zl! to sa smieszne pieniadze za taka bryke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to wina rynku i rupieci sprowadzanych z niemiec! Ale polacy biora co sie da a niemcy sie smieja i jezdza nowkami bo pozbli sie zlomu:} jak ktos chce kupic to dzwon 501-194-339 WARSZAWA
~slawko84
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Bije na głowę dużo nowsze konstrukcje za 12 - 15 tyś można kupić fajny egzemplarz o komforcie 10 letniego auta z super napędem a przy tym bardzo taniego w utrzymaniu. Jak ktoś kupi z 5 tyś niech nie płacze że auto się sypie jak po 3 wypadkach i 1.2mln km przejechane. Przy 500 tys km jest jak nowe ( prawie bo 20 lat tez robi swoje)
~Dziki
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
W przedziale od 8 do 15 tys nic lepszego nie znam a miałem już kilka aut napewno nie kupił bym żadnych wielo wachaczy A4/A6 passat superb, do astry golfa vectry nie ma co porównywać. Jest to moje drugie c4 pierwsze miałem 100 i myślę że było odrobinę lepsze niż A6. Ale wiem że następne będzie też C4 ale na full wypasie i może 4,2 V8
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Auta trzymają cenę i czasami są więcej warte jak generacja wyżej (C5) w przypadku 2.5 TDI na pewno tak jest. Dałbym 5 ale ceny części zamiennych są zbyt wysokie jak na tak wiekowe auto. W przypadku Quattro dochodzi jeszcze tylne zawieszenie. Proponuję sprawdzić ceny części przed zakupem takiego auta, niektóre zaskakują.
~AK
Avant 2.8 V6 quattro 174KM 128kW
Za takie pieniądze auto klasy na prawdę wysokiej. Lepiej kupić audi c4 niż BMW 3 5 lub 7. Większość od \"karków\" - amatorów wieś-tjuningu, którzy pucują samochód codziennie, a co dwa dni kasują błędy komputera zamiast naprawiać. Albo z przekręconym licznikiem i na ceramizerach bądź innych uszczelniaczach.
~Rafaello
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Jakość samochodów z tych lat staje się legendą, widać że to przebieg nie robi na tym modelu większego znaczenia. Materiały są trwałe , mam wszystko co potrzebuję el. szyby, grzane siedzenia, klimatronik, mocny i trwały silnik. W 209 roku dałem za niego 16 500zł, z przebiegiem 210tys, ale było warto!
~maksio19@gmail.com
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Jeśli ktoś nie ma wymagań pokroju "audi a8 4.2tdi", to za rozsądne pieniądze może nabyć na prawdę świetne auto (trzeba jednak poszukać zadbanego modelu od użytkownika, który wiedział jak dbać o silnik z turbiną) Najpiękniejsze w tym samochodzie to: -silnik TDi -piękna bryła nadwozia -komfort tyle ;)
~Master
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
Kupiłę je rok temu (tj. 2005r) i dałę za nie 7.5 tys euro. Miał jednego właściciela i był serwisowany w ASO - reguralnie. Zainteresowanych takimi autami ostrzegam z góry ONE DROŻEJĄ Z UPŁYWEM CZASU. Więc się streszczajcie jeśli chcecie taki kupić. TAki jak mój stoi teraz 8.5 tys euro!!