Lista ocen Audi A6 C5 Avant (195) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 186 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Persival
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Autko trzyma się drogi doskonale. Nie mam ESP (tylko ABS) i absolutnie nie mogę narzekać. Nie miałem do czyniania z żadną podsterownością czy nadsterownością. Nigdy ,mną nigdzie nie zarzuciło. Buksowania kół też nie ma, ale ja mam ASR ;)
~Jerzy
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Niekończące się naprawy - wahacze, tuleje, amortyzatory,wycieki oleju z przekładni kierowniczej, elastyczne przewody hamulcowe (pęknięcia)Zawieszenie dobrze radzi sobie z naszymi drogami ale niestety kosztem awarii
~Ojciec
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Precyzyjny układ kierowniczy i dobrze zestrojone zawieszenie powodują, że Audi A6 jeździ się bardzo pewnie. Ważne, żeby samochód nie był po wypadku - ciężko będzie wszystko naprawić porządnie, bez sporych kosztów.
~Jarek_maks
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto trzyma się bardzo dobrze jezdni. Wg mnie dobrze amortyzuje wszelkie nierówności, co naprawdę daje się odczuć w komforcie jazdy. Nieco mało trwałe przednie zawieszenie, choć wiem to opinii innych. Auto mam dopiero rok.
~theremin
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Świetnie wchodzi w zakręty, nawet przy dużej prędkości. Może to być też wpływ obniżonego zawieszenia mojego samochodu, ale jeździ się super. Jeżdżę jednorazowo odcinki do 350 km i wychodzę z samochodu niezmęczony.
~olesz77
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Wygodny wręcz komfortowy ale niestety .... delikatny i kosztowny w naprawie. Nasze polskie drogi mimo, że w coraz lepszym stanie znacznie skracają żywotność zawieszenia. W trzymaniu na drodze bardzo pewnie.
~Maciek
Avant 2.4 V6 165KM 121kW
Bardzo wygodne zawieszenie, bardzo przyjazdne, komfortowe i rewelacyjne, poważny minus cena części, jednak dostępność do samych podzespołów naprawde dobra, jeżeli ktoś chce to sam robić
~uomek
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
drę po zakrętach aż miło a i gorzej jeździ na suchym jak na lodzie ha ha żartuję ale naprawdę zima nawet na lodzie idzie tak pewnie ze nigdy nie kupie audi bez quattro ani żadnego wynalazku na haldeksie
~Tomcio Iszkwan
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
jesli chodzi o prowadzenie lepszym autem nie jeździłem w zime wjeżdżam w 70 centymetrowe zaspy i nie mam problemu z wyjechaniem , każdy poślizg wyrównuje mi system esp ato jest bardzo beZpieczne!! super!!

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
Avant 2.8 V6 193KM 142kW
Świetne zawieszenie, bardzo wygodne oraz dające możliwość szybkiej jazdy po zakrętach. Jedynie koszty napraw są wysokie a nasze drogi powodują szybkie zużycie aluminiowych wahaczy audi.
Audi A6 C5 Avant