Lista ocen Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2001 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Waldemar
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Drobne usterki wynikają z eksploatacji, wieku auta: Łożyska w kołach, pękające węże wody, końcówki drążków kierowniczych, elementy zawieszenia, gumy na przegubach, wycieki z uszczelki pokrywy zaworów, nie poprawna praca zaworów sterowania turbiny. A także w wyniku zaniedbań właściciela lub poprzednika np. zużyte siłowniki tylnej klapy - maski, zapiekające się tłoczki, zapchany egr, katalizator, zacinająca sie turbina, i drobniejsze jak nie...
~pacox
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
To jest wlasnie problem Audi - DROBIAZGI - i nie tylko. Zaczelo sie od napinacza paska wielorowkowego. przede wszystkim musial go wymyslic jakis kolega Hitlera z mysla o polakach ktorzy potem beda jezdzic tym samochodem. Totalny szmelc i ciagle sie psuje. Pompa wody cieknie, klimatyzacja po 200.000 km -pompa do wymiany, weze od klimy szmelc w dodatku sztuka kosztuje 700 zl. Kluczyk juz @ razy naprawiany po 250 zl za kazdym razem i popsul sie...
~RockIsNotDead
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Ostatnio urwała się dźwigienka od składania tylnej kanapy... Jest wykonana z delikatnego plastikowego elementu. Czegoś takiego nie powinno być w aucie klasy wyższej. To samo tyczy się uchwytu do zamykania drzwi od strony kierowcy. Po prostu urwało się mocowanie. I na końcu, psująca się przednia prawa szyba. To tyle.
~Jarek_maks
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Z drobiazgów wymieniałem tylko żarówki, żadnych innych usterek. Wszystko u mnie działa bez zarzutu. Jedynie co to skrzypi trochę obudowa rolety. Miałem też problem z radiem fabrycznym, które na początku nie łapało stacji, tak jakby wzmacniacz antenowy nie działał. Ale usterka sama ustąpiła :-)
~serjan67 alsace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
jest to moje 3cie audi,z zadnym nie mialem problemow, dodam ze pierwsze mi ukradziono, drugie sprzedajac ciezko bylo mi sie z nim rozstac, ze wzgledu na wiek auta i braku jakiej kolwiek awaryjnosci,trzecie jak do tej pory jezdzi bez zadnego szwankowania
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
U mnie usterek było bardzo wiele ale tłumaczyłem to przebiegiem 200 000 bo jak rozmawiałem z kolegami którzy mieli to auto od nowości to do ok 150 000 prawie nikt z nich nie miał problemów z drobnymi usterkami.
~wolf
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na razie wymieniłem końcówki drążków kierowniczych i jeden wahacz górny. W najbliższym czasie czeka mnie wymiana przegubu półosi.Poza tym miałem pęknięty wąż łączący kolektor ssący z intercoolerem. Nie jest źle
~mariusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
zepsuły mi się: mechanizm wycieraczek, wentylator klimatyzacji a nastepnie sprężarka klimatyzacji, centralny zamek w tylnych drzwiach, czujnik termometra, przepływomierz, węzyki tylnych hamulców
~Borys
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Elementy zawieszenia: laczniki stab, koncowki drazkow itp drobnostki i to nie za czesto. Raz na pare lat. Silentblocki po 10 latach. Lozysko przedniego kola jak mial 6 lat.
~Dawid ^_^
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wiek robi swoje. Poprawki lakiernicze, żarówki, czasami jakiś przełącznik, kostka. 17 letnie auto, nie ma cudów.
Audi A6 C5 Avant