Lista ocen Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2001 (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pacox
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Amortyzatory szmelc i zawieszenie ciagle skrzypi cos pomimo wymiany na nowe. Zeby wymienic napinacz trzeba rozebrac caly przod samochodu. Ogolnie przereklamowany VW i nie wiem kto to tak zachwala - chyba ci ktorzy przesiadli sie z malucha albo golfa do Audi. Ten samochot za ta wygorowana cene nie moze sie nawet rownac z Mercedesem pod kazdym wzgledem, dodaje kazdym. Mialem nawet opla omege 2.5 td i byl 100x lepszy i wygodniejszy i mniej...
~Jarek_maks
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
To co robiłem w aucie zaraz po kupieniu: Uszczelniłem pompę paliwa i oczyściłem skraplacz klimatyzacji. Miałem też nieszczelność jakiejś rurki biegnącej od silnika, ale naprawa kosztowała ok 200 zł więc nie było dramatu. W zasadzie z silnikiem nie dzieje się nic od tamtego czasu. No oczywiście wymieniłem klocki, dwa drążki krótsze, oraz przegub, ale to części eksploatacyjne.
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Awaria turbiny i to nagła, taka że pękła oś wirnika i jazda zakończyła się na holowaniu. Dodatkowo inne usterki które nie unieruchomiły auta ale wymagały interwencji. Nieszczelności pompy wtryskowej i wtryskiwaczy, sprzęgło już słabe + koło dwumasowe, zwieszenie tył i przód praktycznie całe do wymiany.
~mariusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
koło zamachowe, sprężarka klimatyzacji, pompa wspomagania, turbospręzarka cieknie ale nie wymieniam, czekam az sie rozleci, wahacze co 50 tysięcy km, i cos co mi sie nawet w duzym fiacie nie zepsuło - tylny amortyzator wypadł z ten górnej gumy. Zaznaczam ze jezdze nim delikatnie.
~Waldemar
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Pompa wtryskowa - regeneracja 650zl Przepływomierz Bosch - 500zl Pompa Hamulcowa zamiennik - 250 zl Cóz, trzeba być świadomy ze auto ma juz swoje lata, i kazda czesc ulega eksplatacji i zużyciu materiału.
~Damianos
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Ma jedną poważną usterke trzeba lać paliwo jak zaświeci się żydek. Oczywiśćie auto praktycznie bezawaryjne, jak jeżdzi nim kierowca z wyobrażnią to pochodzi długie lata
~zenon.o
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
bez uwag, po sprowadzeniu auta z przebiegiem niemal pół miliona km, wymieniłem tylko rozrząd i do tej pory śmigam bez żadnej usterki (codziennie pokonuję trasy 150-300 km)
~RockIsNotDead
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie było żadnych poważnych usterek. Ale będzie skrzynia więc dam 4.
~maxx09@o2.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
zasysacz powietrza do silnika -wada tego auta zmniejszaja sie osiagi
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
~Dawid ^_^
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak do tej pory nic poważnego się nie zepsuło.
Audi A6 C5 Avant