Lista ocen Audi A6 C6 (143) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 191 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tester01
Avant 2.4 V6 24V 177KM 130kW
mimo 12 lat niezawodny sprzęt, zawsze odpala, zawsze wracam z trasy, w climatroniku psuje się sterowanie nawiewu ciepło/zimno/klima, zacinają się pływające wodziki, czasem samemu da się naprawić za zero zł polerując.
~Mac99
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Elektryka,elektryka. A to zapali się check tylniej lampy - bo paruje - raz lewej, raz prawej... Co jakiś czas zapala się check światła stop, czujnik haka. To największy mankament tego auta. Psują ogólnie dobre wrażenie
~Grzegorz
Avant 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Nigdy mnie nie zawiódł. Wsiadając, niezależnie od odległości jaką mam do przebycia jestem pewien, że wrócę do domu bez awarii. Raz zapaliła mi sie kontrolka CHECK, ale samochód jeździł, co prawda spadła moc - kolektor ssący X2.
~Wozio
Avant 2.0 TDI 136KM 100kW
Auto mam od ponad roku i przejechałem nim ok 30.000 km. Na chwilę obecną nic nie sprawiło mi kłopotu. Lubie nim jeździć wręcz uwielbiam. Jak już w niego wsiądę to nie chce mi się z niego wysiadać ;) Brak uwag w tym temacie.
~PM
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
drobiazgi -przewod z plynem do tylnej szyby. Koszt w ASO 5000 zł. Naprawa i ten wzmacniacz ktory zalala woda z przewodu. Lepiej zmnien zawczasu. Głosnik bose tez wymieniłem. Zarysowanie przez zone to tez sie liczy (?) :)
~Dawid Masiak
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Otwieranie z pilota drzwi pasażera - do wymiany zamek. Głośne tyrkanie przy otwieraniu klapy bagażnika - do wymiany zamek. Przycisk zamykania automatycznego klapy bagażnika - do wymiany przycisk.
~Luk
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Listwy aluminiowe, które są w środku na drzwiach mają sporo punktowych zadrapań. Środkowy panel szybko się wyciera. Fotele kubełkowe przecierają się na boczkach od wsiadania i wysiadania..
~Michał kowalczm@vp.pl
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Żarówki. Najpier postojowa przód z lewej strony, poźniej prawa strona a na końcu xenon. Trudny dostęp i samodzielna wymiana może sprawić kłopoty. Polecam ASO - przy zakupie żarówki wymiana gratis.
~jacek15
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
poduszka, interkooler, lozysko piasty, wycieraczka tylna, parktronic /kilka razy/ lampa stop/led/, jakis zawor w klimie, nawet szpilki do kol z zabezpieczeniem sie rozpadaja.
~masterscars
Limousine 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
szybko zużywają się plastiki, chromy na desce rozdzielczej wystarczy delikatnie dotknąć i juz rysy, zdecydowanie polecam Włoskie lub Francuskie samochody, duzo lepsze od tego